Jump to content
sourcecode

M2G MODERATOR ca sa vedeti si voi ce fel de oameni administraza acest forum

Recommended Posts

Today, 12:47 PM

M2G M2G is offline

Super Moderator

Cultul betivilor

Array

M2G's Avatar Join Date

May 2010

Location

(?_?)==?/????/'? '? ?

Posts

1,158

Rep Power

8

Default You have received an infraction at Romanian Security Team

Dear sourcecode,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Offtopic

-------

Destul cu injuratul pe forum. Nu sunteti pe mirc.

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstforums.com/forum/72216-xs...rst#post468596

Quote Originally Posted by qwerty12 View Post

Ba ce rewards ai primit tu ma sa postezi la Bug Bounty?

Mantuire si iertarea pacatelor ))) Ni se bucura duhul în Dumnezeu, Mantuitorul

trimite acel bug la administrator si o sa fi strigat la rugaciunea de duminica ))

acum nu stiu daca ia in considerare si mailul tau

All the best,

Romanian Security Team

Link to comment
Share on other sites

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.

10. Un moderator/administrator are dreptul s? zboare pe oricine dore?te de pe forum, cu atât mai mult dac? consider? c? acea persoan? este inutil?.

Dac? nu sunte?i mul?umi?i de un avertisment primit, contacta?i un administrator. Aten?ie, dac? îl contacta?i inutil, ve?i suporta consecin?ele(warn/ban).

Nu ai voie s? insul?i o persoan? de pe acest board. Nu ai voie s? folose?i un limbaj infect de mIRC. Nu ai dreptul s? tragi la r?spundere un moderator / admin, pentru c? nu de prost are aceast? "putere". Nu v? convine? Îndrepta?i-v? ?i nu v? mai repeta?i gre?elile. Dac? nu? Ireversibil v? pute?i lua zborul. Bye.

Edited by The.Legend
Link to comment
Share on other sites

SaritI pe mine ca lupii pisamas pe mortii vostri de cotizanti penali !!! Va aparati cotizantii care da bani sa fie moderator , tineti toti tampiti si prostii care habar nu au ce este limba romana, sa nu stii dif intre a injura si a vb despre Dumnezeu,

sa se alega prafu de voi si sa va luati lumanari sa vi le puneti la cap cu banii de la cotizanti!!! Bagamias pula in creierii la toti admini din acest forum tampit care promoveaza toti retarzii

Da-mi ban acum fmm si daca poti sterge-mi contul futevas in gura sa va fut de natii proaste

Link to comment
Share on other sites

SaritI pe mine ca lupii pisamas pe mortii vostri de cotizanti penali !!! Va aparati cotizantii care da bani sa fie moderator , tineti toti tampiti si prostii care habar nu au ce este limba romana, sa nu sti dif intre a injura si a vb despre dumnezeu,

sa se alega prafu de voi si sa va luati lumanari sa vi le puneti la cap cu banii de la cotizanti!!! Bagamias pula in creierii la toti admini din acest forum tampit care promoveaza toti retarzii

Da-mi ban acum fmm si daca poti sterge-mi contul futevas in gura sa va fut de natii proaste

Asta e un lucru nou. :))))

Link to comment
Share on other sites

SaritI pe mine ca lupii pisamas pe mortii vostri de cotizanti penali !!! Va aparati cotizantii care da bani sa fie moderator , tineti toti tampiti si prostii care habar nu au ce este limba romana, sa nu stii dif intre a injura si a vb despre Dumnezeu,

sa se alega prafu de voi si sa va luati lumanari sa vi le puneti la cap cu banii de la cotizanti!!! Bagamias pula in creierii la toti admini din acest forum tampit care promoveaza toti retarzii

Da-mi ban acum fmm si daca poti sterge-mi contul futevas in gura sa va fut de natii proaste

^ Dovada ca meritai warn-ul ala, si acum meriti si ban.

^ IQ sub nivelul marii.

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa incepi o revolutie?

Ti-ai pierdut atatea minute din viata pentru a face public pe forum ca ti-ai luat 1 punct.

Ai dreptate, a gresit M2G, trebuia sa-ti dea ban.

EDIT: Dupa ce i-am citit posturile, mi-am dat seama ca asta e unu' de ala care crede ca il spioneaza extraterestrii.

Link to comment
Share on other sites

Voi nu vedeti cat de cacat sunteti ? cand e vb sa comentati la ceva util stati in pula mea ca javrele in boscheti si asteptati pomana, cand e vb de un topic de cacat toata lumea comenteaza.Bagamias pula in creierii vostri de cacat ca atat aveti in cap,doar CACAT!!!

Link to comment
Share on other sites

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Offtopic

Invata sa citesti.

In plus au dat report la posturile voastre vre-o 3 membri. Am deschis threadul, era jegos, v-am avertizat.

+ Ala nu e post de bug bounty. (daca citesti regulamentul o sa vezi ca si pentru categorie gresita se primeste warn desii de multe ori nu dau warn pentru asta ci doar le mut unde trebuie).

Eram obisnuit sa scriu sa nu mai injurati ca pentru asta am dat in ultimul timp, motivul pentru warn-ul tau este offtopic. Ce vezi tu scris acolo e doar mesajul.

Ne-am cam saturat sa va toleram prostiile.

Link to comment
Share on other sites

Voi nu vedeti cat de cacat sunteti ? cand e vb sa comentati la ceva util stati in pula mea ca javrele in boscheti si asteptati pomana, cand e vb de un topic de cacat toata lumea comenteaza.Bagamias pula in creierii vostri de cacat ca atat aveti in cap,doar CACAT!!!

Ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...