Jump to content
P1CkL0Ck

Inca unul mort pe front.

Recommended Posts

In ultimul an rst-ul a devenit ceva de care trebuie sa ne ferim. Este administrat de niste persoane de care nu mai au nici-o treaba cu nimic care dau ban-uri aiurea si nu fac nimic altceva de cat sa stea sparti 24/7 pe chat-ul unui forum. Aici dau ca exemplu pe Domnul Zatarra care da ban aiurea si isi da cu parerea despre varsta persoanelor pe care nu le cunoaste. Mai dau ca exemplu pe domnul ElChief care nu respecta regulamentul si da ban-uri aiurea doar pentru simplul motiv ca nu te intereseaza ce se intampla cu ceva. Si mai este si Domnul Karton care da kick-uri aiurea pentru ca a lins un admin 24 de ore in fund.

In fine este doar un forum si nu ma prea intereseaza ce se intampla chiar daca am ceva timp pe aici continuati sa banati useri vechi si sa tineti cu metinari aparuti peste noapte care isi fac cont si fac 10 post-uri pentru acces la CERERI si Ajutor.

Sper sa duceti acest RST care a fost candva ceva cat mai sus chiar daca nu cred ca o sa se mai reuseasca ceva. Mai sunt putini membri vechi si membri de calitate care mai activeaza pe aici. Numarul lor tot scade iar voi nu faceti nimic sa schimbati asta.

Cu asta vreau sa ii salut pe toti cei care ma cunosc si vreau sa va spun cu caldura eu va las. RST-ul nu mai este ce a fost si nu veniti cu chesti de genul inainte era alt timp. Nu nu era alt timp era administrat cum trebuia.

Si pentru ca cunosc staff-ul de aici stiu ca acest topic o sa ajunga foarte curand in cosul de gunoi si multi rahati care vin pentru +1 o sa vina cu comentari de prost gust dar asta este. Astazi este ultima oara cand accesez acest forum. Bafta!

Cu asta ma retrag!

@311733

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu comunitatea nu tine pe nimeni cu forta asa ca..BYE! si eu am luat warn...dar am luat warn CU MOTIV. Eu cred ca acesti moderatori au si ei o viata personala si, ca orice om, mai si gresesc insa asta nu inseamna ca aceasta comunitate "nu mai e cum era". Nu stiu cum "era" aceasta comunitate insa sunt de parere ca inca sunt useri de calitate si inca ne ajutam reciproc si pentru asta Respect RST! Pe orice forum or sa existe asemnea oameni care vin sa cerseasca...so what?! Azi ii ajutam pe ei si maine ne ajuta ei pe noi (asta daca stiu ce e ala respect)... Pana la urma nu cantitatea userilor "de calitate" conteaza ci cat de dedicati sunt...si sunt multi care in orice moment si-ar ajuta colegii!

Link to comment
Share on other sites

Ba, eu ce sa zic, multa bafta sa ai! Oricum urlai in sus si in jos ca a ta(cea micuta, din pantalonasi, caci despre ea este vorba) se rupe cand aude de forum, respectiv chat, si ca stai aici doar de plictiseala. Ceea ce nu inteleg eu este de sunt si pe lista aia, asta in conditiile in care ti-a fost confirmat ca nu eu ti-am dat ban, nici nu aveam cum din moment ce nu am acces la forum, lol! :)

Link to comment
Share on other sites

"(2013.08.05 - 12:03:51) 311733: In fine nu ma mai intereseaza nimic ce tine de rst.."

Dac? ai deschis un thread / postat un mesaj în care ?i-ai anun?at plecarea de pe forum e?ti rugat s? nu î?i schimbi decizia.

Te mai asteptam pe la noi, cu alte usere, sigur ai mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Pe o parte omu are dreptate, multi dintre noi am primit ban aiurea pe forum , eu de exemplu am avut cont din 2008 si am primit ban pentru ca am vorbit vulgar ...( !?!?!?!? ) cu toate ca ajutasem mult comunitatea ....

Pe alta parte, nu te tine nimeni aici pe forum nu esti obligat sa stai ... pentru unii poate nu reprezinta nimic acest forum , dar pentru alti poate reprezita mult mai mult decat un forum ( nu stau sa detaliez ) .... si poate ca din acesta cauza au ramas aici si cu bune si cu rele ....

Link to comment
Share on other sites

Pe o parte omu are dreptate, multi dintre noi am primit ban aiurea pe forum , eu de exemplu am avut cont din 2008 si am primit ban pentru ca am vorbit vulgar ...( !?!?!?!? ) cu toate ca ajutasem mult comunitatea ....

Pe alta parte, nu te tine nimeni aici pe forum nu esti obligat sa stai ... pentru unii poate nu reprezinta nimic acest forum , dar pentru alti poate reprezita mult mai mult decat un forum ( nu stau sa detaliez ) .... si poate ca din acesta cauza au ramas aici si cu bune si cu rele ....

https://rstforums.com/forum/70533-unban-pe-conturile-vechi.rst

Ai incercat si ti-a fost refuzat?

Link to comment
Share on other sites

Mai copii ,nu mai amestecati viata virtuala cu cea reala . Daca ti-a dat ban nu inseamna ca ti-a taiat o mana ....e un simplu ban .Iti faci alt cont , astepti sa expire ban-ul ,intri si fara cont si citesti ce-ti trebuie (daca iti trebuie) ....etc .

Tineti de conturile astea ca de aur .Daca esti un om de valoare esti apreciat indiferent daca ai 1000 de posturi sau daca ai doar 5 .

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care vizualizati acest thread si considerati ca ati fost luati peste picior sau vi s-a facut ceva pe nedrept.. am redeschis acest thread: https://rstforums.com/forum/42827-important-abuzuri-de-putere.rst

Mergeti acolo, va postati nemultumirea, aduceti argumente, discutam si rezolvam conflicte pe cai rezonabile si pasnice.

Mersi de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...