Jump to content
Zatarra

[RST] Facebook tools

Recommended Posts

am adaugat dar nu se mai intampla nimic, daca dau pe like apar urmatoarele http://i.imgur.com/qIdvcsA.png si la sfarsit

Tocmai de aia trebuie executat din consola, dupa cum a precizat si autorul sau cum vrei tu, dar nu am umblat eu cu servere web pe windows si nu stiu ce trebuie configurat ca sa iti ia functia ce ti-am dat-o. Incearca eventual pe alt hosting sau fa o masina virtuala cu linux pe ea si incearca de acolo.

Link to comment
Share on other sites

si adaugati asta la inceput daca e lunga lista


ini_set('max_execution_time', 0);
set_time_limit(0); //remove time limit for this script
ignore_user_abort(true); //continua sa ruleze dupa time out la primul script

Edit: am corectat ca nu citisem scripturile :)

Edited by behave
Link to comment
Share on other sites

Am testat pentru un amic acest script. Are un db mare de usere.

pentru test a folosit doar 27 din care unul era a lui.

Verificarea a functionat, doar ca a spus 0 (zero) conturi bune. Cand a vrut sa se logheze pe facebook normal, i-a cerut sa isi recupereze contul pentru ca cineva a incercat sa se logheze de pe o sursa necunoscuta.

Verificarea a fost facuta pe un vps.

ceva idei?

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Este gresit total , 1: nu poti loga simultan mai multe conturi de pe acelasi ip , sistemul de like este gresit , sistemul de dislike la fel de incorect , la fel si sistemul de verificare. Nota 0

Prost programat poate, dar gresit nu este. Este foarte probabil sa fie outdated toate scripturile deoarece nu m-am mai ocupat de ele. Legat de mai multe conturi cu acelasi ip, prietene, gandeste-te de 2 ori inainte sa spui o chestie sa macar verifica!

De postat aiurea e usor sa postezi, atat timp cat adunci si argumente, daca nu, va rog abtineti-va. Mersi

Link to comment
Share on other sites

Uitati ce incarca sa faca, mai explicit cu var_dump($curlData);

AWU5m6x.jpg

De?i mi-a fost lene s? încerc, în final am încercat. Prima dat? am încercat cu un cont de-al meu ?i cu parola ?i m-a blocat spunând c? m? conectez din alt? ?ar?, din cauza CURLOPT_USERAGENT.

Te blocheaz? prima dat? dac? te g?se?te c? te-ai conectat din alt? ?ar? sau din alt loc, ?i dac? nu ai setarea aia de confiden?ialitate activat?.

P.S. Cum s? mearg? s? dai like ?i d-astea Zatarra dac? nu ai parola ca s? prime?ti acces la cont? Dac? a? avea toate parolele de la contul de facebook alor ?lora care le pun emailu, poate ar merge, dar a?a nu prea v?d cum ... pân? acum.

Oricum î?i mul?umesc c? ai împ?rt??it ideea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...