Jump to content
eXs

Idee Afacere

Recommended Posts

Ai 10k si nu stii ce sa faci cu ei si ceri sfaturi pe RST?

Pai cu 10k si cu un om de incredere poti face multe, sunt atatea domenii. Acum se cauta tarfe,droguri si distractie.

Deschide un magazin de legale, la cate formule fac chinezii zilnic te scoti 100%. Un lant de magazine de legale.

Acum serios, baietii ti-au dat destule idei, de la serpi veninosi pana la tractoare. Videochat-ul nu mai merge bine si din cate am inteles nu vrei sa-ti deschizi ceva 'pe net'. Vino cu ceva nou, o idee originala nu tractoare, chestii. Cum a fost acum 11 sau 12 ani plata prin SMS introdusa in Romania de nu stiu cine :D .. uite acum cati bani se fac pe treaba asta si cat de utila e.

Link to comment
Share on other sites

E clar ca daca mi-as lua pamanat nu mi-as lua si tractor pot inchiria daca ai sti ce frica am de serpi :))

P?i atunci nu prea te încadrezi, sfatul meu este s? încerci cu un joc browser. Analizezi jocurile cele mai jucate: bitefight, triburile, gladius, tanoth ?.a.m.d. Analizezi ce ?i cum, ca?ti bine ochii la ce scriptule?e au ?i-?i imaginezi un joc frumos care s? atrag? lumea (jocul s? fie în englez?) ?i-?i angajezi un scripter care s?-?i fac? ce-i ceri tu, mai anagajezi un om s?-?i fac? interfa?a, faci frumos o firm? ?i peste 2-3 ani vin milioane de € în contul t?u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...