Jump to content
Eric

Cumpar fani/like-uri facebook.

Recommended Posts

Toate ro ? Conturile de fb cum sunt ? Facute de tine ori luate prin diferite metode secrete ?

conturile folosesc metoda..""eu te frec pe tine pe spate..tu ma freci pe mine""....eu am dat like la 2500 de oameni..si ei sunt datori sa dea like mie(sau contului care doresc eu)..adica HoWn3r.

NU cred ca exista cineva pe planeta care sa detina el..peste sa zicem 200 de conturi de facebook..sa intre personal pe toate si sa apese butonul like la pagina ta..ca sa fie 100% pe bune.e o parere acum..

Link to comment
Share on other sites

conturile folosesc metoda..""eu te frec pe tine pe spate..tu ma freci pe mine""....eu am dat like la 2500 de oameni..si ei sunt datori sa dea like mie(sau contului care doresc eu)..adica HoWn3r.

NU cred ca exista cineva pe planeta care sa detina el..peste sa zicem 200 de conturi de facebook..sa intre personal pe toate si sa apese butonul like la pagina ta..ca sa fie 100% pe bune.e o parere acum..

Esti idiot in fiecare zi? Zennoposter intr-o ora faci peste 200 conturi ;) .

Link to comment
Share on other sites

Salut Eric. Pot sa iti ofer fani pentru orice pagina Facebook, provenienta Romania.

Oferte:

- mix (like-uri random, barbati & femei) = 5 euro / 1000

- cu target (like-uri targetate, la alegere, numai femei, sau numai barbati - media de varsta la alegerea ta) = 10 euro / 1000 like-uri numai femei sau 7 euro / 1000 like-uri numai barbati. In functie si de alegerea ta cu privire la media de varsta, discutam pretul.

Pachete promo:

- plata directa pentru 10.000 fani = 150 ron

- plata directa pentru 100.000 fani = 1500 ron

Pot sa-ti ofer si un portofoliu. Am crescut si inca cresc foarte multe pagini.

Ma poti contacta la adresa de yahoo: rowxx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...