Jump to content
Aft3rDark

Creezi executabil cu care spargi iduri de mess

Recommended Posts

trebuie ca "victima" sa nu aiba firewall si antivirus(sau sa fie dezactivate)???

am testat trojanu pe mine...adik la facut cineva si mi la dat mie sa vadem daca merge...mil descoperea kaspersky, intram pe trojan, imi aparea erroarea(care trebuie sa apara), si la ala nui aparea passu meu...trebuie sa fie dezactivat firewallu si antivirusul meu???daca DA atunci va rog sa postati un tutorial cu hex(sau cam ase ceva) unde sa explicati cum se face nedetectabil

Link to comment
Share on other sites

da ma nu se pune problema de antivirus sau firewall. M-am testat pe mine :))))... si tot nu merge. Adik.. am pus un id acolo unde sa trimita parola.. .si eram pe alt ID cand am accesat serverul. Dar.. nu trimite nimic. Serverul ramane in Task Manager.. dar degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Ba fratilor atata treaba ca detecteaza, ca nu detecteaza .. ca merge, ca nu merge ... mai bine stai si te rogi de persoana respectiva vreo juma de ora si poate i se face mila si-ti zice parola ... fara s-o mai spargi tu :D:D

EDIT

Na ca nu mai poate omu' sa faca o gluma ...

Link to comment
Share on other sites

totul depinde de pers respectiva...dak nu prea stie ce e aia securitate e bun prg asta...

dak e mai naiva din fire mai bine un scam...parerea mea k cea mai buna solutie e tot scamu pt ca practic nu e nici un virus sau ceva infectat...oeice virus va fi pana la urma detectabil k doar asta fac toti astia producatori d av...

Link to comment
Share on other sites

Creezi executabil cu care spargi iduri de mess

Description:

ma la mine a mers....aflu parolele la prosti incontinuu ..dar chestia e ca atunci cand intru pe mess gasesc vre`o 20 de mesaje numai cu parola la acelasi lake care i`am trimis executabiliul......si ma plikt ) ..in rest e bun

_________________

Cred ca voi deveni un Membru Important :>

sunt nou pe aici si nu stiu cum fac de fapt eu chiar nu stiu nik despre hack insa vreau sa invat :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...