Jump to content
steful

Wifi cracking

Recommended Posts

Salutare baieti!

Cateva programele care pot fi de folos

Simplu si scurt:

1.WIFI CRACK=program ce utilizeaza metoda dictionary attack(testat de mine utilizand parola mea de la internet WPA si nimic altceva).Nu este testat pentru Wep,Wps insa trebuie incercat cred ca ar trebui sa mearga.

Utilizare-In documentul pass.txt bagati cheia voastra,deschideti programul bifati reteaua voastra si dati next,bifati a2a casuta astfel el va selecta documentul pass.txt cu parola voastra si dati start.

In momentul gasirii parolei el va creea un doc.txt cu numele GOOD.

2.Pingenerador

Utilitate de generare completa ori partiala a unei liste ce contine pinurile Wps.(va fi creata o lista in format .lst

tot ce aveti de facut e sa inlocuiti lst cu txt pentru utilizarea ei cu WIFI CRACK.)

Utilizare-Bifati prima casuta pentru lista completa ori a2a casuta pentru una partiala(lista completa are undeva la 953 Mb)

Am introdus pe langa cateva utilitati obisnuite care va vor fi de folos:

Wps-pin

Large Text File Viewer

Wifipasswords finder

Hjsplit

TOATE SUNT CURATE

Credite pentru mine=zero caci nu sunt ale mele

Postat de steful in momentul consumului bauturilor alcoolice

Berea ma asteapta

CHEERS :*

Descarca:

Download WIFI CRACKING.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Video pentru cei mici:

Edited by steful
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

bag pula in mata cu trojanul tau cu tot si cu mortii tai.

https://www.virustotal.com/ro/file/269cd2a8e36920f525f717d5194849e3302f287dfc9efb1918926dd80b4a627c/analysis/1376757291/

@Birkoff tu la ce dai like ma prostule ?

Pe cine faci tu prost mai cacanare? Birkoff e mai mare ca taica-tau (acum serios) si tu te adresezi cu "prostule"?

Link to comment
Share on other sites

Pe cine faci tu prost mai cacanare? Birkoff e mai mare ca taica-tau (acum serios) si tu te adresezi cu "prostule"?

Acum am vazut replica... dar crezi ca avea rost sa ma cobor la nivelul lui? Daca nu se pricepe lasa-l in plata domnului, nu are rost sa ii explic de ce dau eu like la ce mi se pare mie util (chiar daca e vazut ca troian, ceea ce e si normal, dar cine sparge si foloseste hack-uri de pe sistemul de baza? (doar cei ca el care vor sa fie prinsi))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...