Jump to content
livestyle

Vand baza de date(telefoane mobile fixe) toate tarile

Recommended Posts

On 10.11.2016 at 10:09 AM, Piotrus said:

Salut,

 

Vreau sa cumpar o baza de date cu numere de telefon din Romania: toate retele, numar tel, nume, localitate, eventual si CNP.

Astept oferta.

Salut , te pot ajuta cu o baza de numere si localitate din toată țara , cam 100 000  , aștept răspuns 

Link to comment
Share on other sites

On 08.05.2017 at 6:11 PM, cryszone said:

Caut si eu o baza de date , Romania , fix sau mobil , e important sa fie si adresa . Ma poate ajuta cineva ?

Buna ziua. Va pot ajuta eu. Am baza de date cu nume, nr de tel si adresa din toata tara. Daca va intereseaza va rog sa imi spuneti si luam legatura cu mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

Salut,detin urmatoarele informatii actualizate 2016-2017 

Baza de date Abonati romtelecom persoane fizice si juridice toata tara.Nume Prenume, adresa, numar de telefon fix, aproximativ 4 miloane de inregistrari.

Baza de date Firme Active!!!. Nume firma,Nume Administrator,adresa, cod postal CUI, Domeniu de activitate, adresa de e-mail, Website,data infiintare, Contact, Numar mobil, Fix si Fax aproximativ 600 mii de inregistrari.

Baza de date Numere de telefon mobil  cu Nume si/sau Prenume peste 20 milioane. la cerere se poate obtine si o adresa dar nu exacta.

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, RootMars said:

Salut,detin urmatoarele informatii actualizate 2016-2017 

Baza de date Abonati romtelecom persoane fizice si juridice toata tara.Nume Prenume, adresa, numar de telefon fix, aproximativ 4 miloane de inregistrari.

Baza de date Firme Active!!!. Nume firma,Nume Administrator,adresa, cod postal CUI, Domeniu de activitate, adresa de e-mail, Website,data infiintare, Contact, Numar mobil, Fix si Fax aproximativ 600 mii de inregistrari.

Baza de date Numere de telefon mobil  cu Nume si/sau Prenume peste 20 milioane. la cerere se poate obtine si o adresa dar nu exacta.

 

>Când te angajezi la Telekom 😢 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, RootMars said:

Salut,detin urmatoarele informatii actualizate 2016-2017 

Baza de date Abonati romtelecom persoane fizice si juridice toata tara.Nume Prenume, adresa, numar de telefon fix, aproximativ 4 miloane de inregistrari.

Baza de date Firme Active!!!. Nume firma,Nume Administrator,adresa, cod postal CUI, Domeniu de activitate, adresa de e-mail, Website,data infiintare, Contact, Numar mobil, Fix si Fax aproximativ 600 mii de inregistrari.

Baza de date Numere de telefon mobil  cu Nume si/sau Prenume peste 20 milioane. la cerere se poate obtine si o adresa dar nu exacta.

 

Cum poti dovedi ca informatiile pe care spui ca le detii sunt valide si nu generate ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...