Jump to content
Andrei

Defcamp 2013

Recommended Posts

Unde vrea Brindusa Stefan Cristian sa ajunga pana la urma cu prezentarea lui?

L.E. trollat prin liniste. Hope in humanity restored.

L.L.E. - m@mb@ daca esti acolo la butoane muta si tu camera de prim plan ca sa vedem slideurile de pe proiector

Traiesc acel moment in care zambesc la gandul ca un speaker vorbeste de istoria phreakingului, eu stiind ca organizatorul evenimentului considera ca nu e necesar sa inveti istoria hackerilor :)

Edited by rakims
Link to comment
Share on other sites

Traiesc acel moment in care zambesc la gandul ca un speaker vorbeste de istoria phreakingului, eu stiind ca organizatorul evenimentului considera ca nu e necesar sa inveti istoria hackerilor :)

Ti-am spus ca ai niste prezumtii gresite, asta se intampla cand nu cunosti subiectul sau persoana in cauza.

Link to comment
Share on other sites

Nu am cum sa argumentez ce am spus, e doar opinia mea.

Anyway, care a fost cel mai bine primit speaker de pana acum? Nu am apucat sa vad tot. Vor exista si inregistrari? La anul ii veti lasa pe speakerii romani sa vorbeasca in limba nativa si veti folosi translatori ca sa nu mai existe atatea poticneli din cauza englezei? Au fost prezentate chestii interesante, dar din cauza pronuntiei defectuoase au devenit obositoare.

Ce a vrut sa spuna pana la urma Brindusa Stefan Cristian?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...