Jump to content
GorbanescuAndrei

Card de credit virtual

Recommended Posts

@GorbanescuAndrei

Hombre are dreptate. Daca nu este tutorial facut de tine, precizeaza sursa.

Tu defapt vrei sa primesti credite pe munca altuia? Poate iti merge odata sau de doua ori dar daca te obisnuiesti cu un asemenea comportament nu o sa iti fie prea bine pe viitor.

Respectati munca acelora care pun la dispozitie o resursa sau o informatie in mod gratuit si daca o preluati sau adaptati, precizati sursa.

Asa e etic si corect.

Nu cred ca tie iti convine sa descoperi o metoda, sa o faci publica si pe alt forum sa apara preluata de unu si sa sustina ca el a descoperit-o.

Link to comment
Share on other sites

Bunnn ,am si eu o problema sau mai multe .Daca a patit cineva la fel ,il rog frumos sa posteze aici .Deci, am un cont de paypal verificat si am zis sa imi fac si cont la bancore .Mi-am facut cont,am bagat 5$ pe contul de bancore si am zis sa il atasez la contul de paypal ..si cand colo sa imi dea mesajul ca nu se poate sa ataseze cardul virtual bancore si cont limitat de paypal . Stie careva care ar fi problema ? Sau nu mai accepta paypal virtual visa de la bancore ?

Later edit : Pe Skrill.com a mers sa il verific ...

Edited by lukas.luci19
Link to comment
Share on other sites

bancore e inregistrat ca banca daneza iar tu ai atasat deja card de romania...trebuia cred remove la card de romania,close account,facut altul si apoi introdus cardul bancore

Am facut cont nou de paypal ,cu ip de romania ,dar aceiasi problema ,cand dau sa atasez cardul imi da un mesaj ca nu poate atasa cardul virtual visa si cand intru in mail ,am mesaj de la paypal ,ca si cum contul e limitat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...