Jump to content
raze

Pareri achizitie tableta

Recommended Posts

Doresc sa imi cumpar o tableta , insa nu vreau sa arunc cu banii pe geam , deoarece apar modele noi la cateva luni . Vreau sa dau pe ea pana in 500 (600) de lei , insa nu doresc sa o cumpar pentru jocuri ( mai mult pentru navigare pe net , sa vizionez un film, sa citesc o carte etc. ) . M-am oprit asupra modelelor low-cost romanesti , insa pe net sunt o multime de pareri impartite, unii le critica , alti spun ca sunt multumiti de raportul calitate/pret ( Tablete ieftine Pret Sub 500 online - eMAG.ro ) . Poate vreunul dintre voi a cumparat o tableta de acest gen low-cost ,sa imi spune-ti cum se misca ,sau daca aveti vre-o parere in mod special .

Edited by raze
Link to comment
Share on other sites

Daca mai gasesti pe undeva Allview Speed City SuperSlim, ia-o. Eu zic ca este cea mai buna alegere pana in 500 ron. Ai procesor dual core de 1.5, procesor grafic mali 400(iti duce ceva jocuri), 1GB RAM ddr3. De asemenea e rapida si in aproape un an de utilizare nu a fost nevoie de service sau alte tampenii. Bateria e bunicica si, per total in banii tai, e must buy.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai gasesti pe undeva Allview Speed City SuperSlim, ia-o. Eu zic ca este cea mai buna alegere pana in 500 ron. Ai procesor dual core de 1.5, procesor grafic mali 400(iti duce ceva jocuri), 1GB RAM ddr3. De asemenea e rapida si in aproape un an de utilizare nu a fost nevoie de service sau alte tampenii. Bateria e bunicica si, per total in banii tai, e must buy.

si ca autonomie ?

LE: Ca sa nu deschid alt topic , un prieten mi-a recomandat tableta asta Ampe A78 - Rockchip 3066 ( + un mic review

). am fost sceptic la inceput ( nu am incredere in ,,chinezarii" ) , insa dupa ce am urmarit mai multe review-uri , aproapre ca ma convins sa o achizitionez. Vroiam sa cer parerea aici pe forum, poate cineva a mai avut un astfel de model ? Edited by raze
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...