Jump to content
taxig

Taxi gratis - Ne implicam si ajutam

Recommended Posts

UN MOTIV totusi exista nu zic ca nu este ok sa transporti persoane gratis fara sa castigi nimic, desi dupa cum am zis UN MOTIV TOTUSI EXISTA eu personal nu as transporta gratis + benzina si intretinerea masinii din propii bani pt ca nu se merita

Insa daca ma insel si este total dezinteresat si chiar vrea sa faca un bine anumitor persoane din propiul lui buget are tot respectu meu

Desi eu personal cred ca un motiv exista

Toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

Cat de reticenti puteti fi .. Nu stiu ce ai vazut tu la TV , dar eu nu sunt taximetrist si nici nu castig nimic din treaba asta , citeste pe site mai multe informatii daca vrei sa te lamuresti. Daca tu nu ai face-o , uite ca eu o fac .. cineva mai trebuie sa se implice si in tara asta.

Link to comment
Share on other sites

Am citit si am tot citit si am ajus la o concluzie :

Programatorii / userii de pe RST care au dorinta/puterea/cunostiinta/cheful sa ajute in vreun fel proiectul taxigratis ar putea , prin mijloacele specifice sa ajute cu : publicitate , gazduire si cam ce mai pot ajuta ei prin mediul online .

Cand zic publicitate, ma gandesc ca multi dintre Dvs au capacitatea intelectuala sa sparga nu stiu ce site-uri / servere ..altii vand mii de like-uri pe cativa dolarei .... asa ati putea sa ajutati fie site-ul TAXIGRATIS.RO cu ceva publicitate pe tot netul romanesc , fie profilul https://www.facebook.com/Taxi.Gratis.ro cu cateva like-uri si/sau share si asa mai departe .....

Ma uit ca e atata spam cu fel de fel de mizerii pe facebook/mail/forumuri/ commenturi la articole pe net ..dar un spam cu o chestie BUNA nu ar fi ceva inovativ? Zic si eu ... :)

Eu, personal cunosc si sustin (cum pot si eu ) acest proiect inca de cand am auzit pe la tv de el ..si daca este asa cum se recomanda "un proiect altruist " sincer , TOT RESPECTUL si cand o sa am posibilitatea , o sa sustin si altfel .

Pace !

Link to comment
Share on other sites

Am scris ei eu, pe blog, despre tine.

Iti multumesc, pt ca ajuti oamenii amarati si bolnavi.

Haideti, toti care aveti cate un blogusor, sa-l promovam, pentru ca astfel de oameni, chiar merita.

De obicei, nu ma bag in chestii de genu', dar asemenea actiuni sunt atat de rare ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...