Jump to content
taxig

Taxi gratis - Ne implicam si ajutam

Recommended Posts

Salut !

Cu toate c? am avut ?i am din p?cate probleme destul de grave cu ma?ina (am g?sit-o lovit? nasol in parcare), am reu?it m?car temporar sa o pun pe picioare ?i s? continui proiectul.

Continuând "povestea" proiectului, am avut pl?cerea ast?zi s? cunosc o persoan? foarte special?, care chiar dac? este cople?it? de probleme (medicale grave,financiare,de tot felul), continu? s? lupte ?i se str?duie?te s?-?i traiasc? via?a, chiar dac? duce un trai enorm de greu. Ea este dna Daniela, de profesie doctor , acum pensionat? pe caz de boal? (pe o sum? mizer?). De multe ori m? intreb ce a? face eu dac? m-a? afla în situa?ia oamenilor pe care-i ajut, dac? a? rezista... Am r?mas foarte pl?cut surprins de discu?iile pe care le-am avut cu dânsa ?i sper s? o mai pot ajuta ?i în viitor.

dna-daniela.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am adus mici modificari site-ului : site-ul era construit in html , l-am reconstruit in .php (simplu, cu sectiuni separate pt header,sidebar,footer) si alte modificari in materie de design.

Orice sugestie este binevenita. Multumesc.

TAXIGRATIS.RO

Cand dai click pe o "pagina" din header, sa-ti stea fix acel hover albastru, sa stii pe ce pagina te aflii.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Cristi a fost dat afara din casa de un proprietar pus pe "smecherii".

L-am gasit in strada, cu sacii de haine aruncati pe trotuar. L-am ajutat , am reusit impreuna sa ii mutam lucrurile intr-un loc sigur. Ii dorim mult noroc mai departe, e un baiat de nota 10!

www.taxigratis.ro

cristim.jpg

pentru faza asta meritati toti respectu. mi s-a facut mila de el cum am vazut poza.

Link to comment
Share on other sites

Manifest TAXI GRATIS : Fapte, nu vorbe!

Împreun? cu Leon Adama ,am pictat (momentan în sectorul 6 , urmeaz? ?i celelalte sectoare) imaginea primarului Rares Manescu pe asfalt, peste .. gropi!

Asocierea imaginii dânsului cu gropile din Bucure?ti reprezint? un precedent, prin aceast? ac?iune sperând s?-i aducem în aten?ia publicului pe cei responsabili de între?inerea infrastructurii rutiere, dac? dân?ii prin propria lor ini?iativ? nu i?i îndeplinesc promisiunile.

Pl?tim taxe, impozite, accize. Vrem fapte, nu promisiuni!

Dorim s? aten?ion?m într-un mod vizibil situa?ia grav? existent? în acest ora? din acest punct de vedere. Cei mai defavoriza?i sunt b?trânii, persoanele nev?z?toare, bicicli?tii ?i in fond, noi to?i. Ne-am s?turat s? ne punem în pericol vie?ile, atât ale noastre cât mai ales a celor din jur, c?lcând în gropi, ocolind cr?p?turi imense, înc?lecand borduri peste care nu putem trece.

Arat? c? î?i pas?! Promoveaz? ?i tu articolul mai departe! Prin unitate, construim o capital? a?a cum ne dorim! (Adresa gropilor: sub Podul Grant, Bvd. Iuliu Maniu 160, Aleea Istru 2)

POSTAREA originala de pe FACEBOOK : https://www.facebook.com/Taxi.Gratis.ro

xnyfzjF.jpg

x9upP82.jpg

x5mq6CS.jpg

cTEx8Bq.jpg

ugji6Tz.jpg

Hwf2kEG.jpg

DeeBuZV.jpg

2sd7Xp7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte impresionat de ceea ce faci. Voi vorbi cu echipa de la bunadimineata.ro, si daca esti si tu de acord, iti vom trimite cateva intrebari pentru un interviu, ne raspunzi frumos la ele si il publicam la noi pe site si pe pagina de facebook.

Edited by Shinny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...