Jump to content
das392

Blogul victimei unui hot roman. A pus pe net toate pozele facute cu telefonul furat

Recommended Posts

ca sa faca reclama(eu nu cred ca e reclama)ar fi cam asa:

Un angajat de la HTC marketing sau cum carnat le zice la astia de se ocupa cu facutu' de reclame a trebuit sa vorbeasca cu tiganu' in cauza sa i ceara respectivele poze sau poate sa le faca chiar ''ei''(astia de la HTC) si ca mai apoi sa inventeze personaju' asta belgian sau ce spanac e, Yannick De Neef si sa faca blogu' this guy has my htc dupa care sa inventeze povestea cu ''vacanta in spania,tigan fura telefon''.

Pai si ce e asa de greu ? Telefonul daca era cu adevarat furat si se voia recuperarea sa se poceda astfel :

Se duce de unde l-a cumparat cu acte si se bloc prin IMAI etc...

Se depunea plangere la polite, cerand recuperarea sa cu ajutorul oamelilor din poze, etc...

Cea ce ai zis tu o poate un angajat intr-o pauza de cafea...

Link to comment
Share on other sites

Pai si ce e asa de greu ? Telefonul daca era cu adevarat furat si se voia recuperarea sa se poceda astfel :

Se duce de unde l-a cumparat cu acte si se bloc prin IMAI etc...

Se depunea plangere la polite, cerand recuperarea sa cu ajutorul oamelilor din poze, etc...

Cea ce ai zis tu o poate un angajat intr-o pauza de cafea...

tot ce e posibil

imi pare penibila rau daca ar fi reclama.

Sloganu' reclamei care ar fi ? :)))

Sau ce vor sa zica prin reclama asta ?

Ca ce ? cu noi nu iti fura tiganu' telefonu' ? :)))

Edited by das392
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e reclama. Cred ca tipul e un roman care vrea sa-si faca vizite pe blog fiindca chestia asta pare "funny". Daca era cu adevarat strain de unde si cum de l-a recunoscut el asa de repede pe Adi Minune ? In plus unu care e in anturajul lu' Minune si alti manelisti cunoscuti nu cred ca se ocupa cu furtul de telefoane ca majoritatea tiganarimii.

LE: Pana ca si pozele par luate de pe cocalari.com

Edited by AlMalalah
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e reclama. Cred ca tipul e un roman care vrea sa-si faca vizite pe blog fiindca chestia asta pare "funny". Daca era cu adevarat strain de unde si cum de l-a recunoscut el asa de repede pe Adi Minune ? In plus unu care e in anturajul lu' Minune si alti manelisti cunoscuti nu cred ca se ocupa cu furtul de telefoane ca majoritatea tiganarimii.

Oricine poate sa faca o poza cu Adrian Minune,nu inseamna neaparat ca face parte din anturaju lui.

Parerea mea e ca e reala toata intamplarea.

Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba de reclama este vorba de imaginea noastra a romaniilor. Persoanele de genul acelei familii ne pun intr-o lumina proasta in fata lumii. Ce este si mai crucial este raspunsul Autoritatiilor Romane la problema baiatului.

Nu cred ca aceasta intamplare este fake.

cel mai corect rezumat la toata povestea asta..

Link to comment
Share on other sites

Saracul jurnalist, a cam lipsit la ora de romana:

Înainte de plecare, tân?rul belgian ?i-a cump?rat un HTC cu o camer? suficient de bun? cât s? nu mai fie nevoit s? se care dup? el ?i cu aparatul de fotografiat.

Penibili sunt jurnalistii astia, care scot stiri din ... Abia am inteles si eu ceva :|

Asta se intampla cand pica "Tehnologie" extraterestra la tarani. Epic fail =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...