Jump to content
braga23

Dreamcash , ofer metoda referalilor.

Recommended Posts

Salut, cine doreste sa se apuce de PPD(DreamCash) ofer metoda "blog" celor care se inscriu pe link-ul meu de referal + ofer ajutor prin teamviewer. Veniturile sunt foarte mari , dar trebuie sa si munciti.

Adica ei devin referalii tai si tu ii inveti cum sa faca un video cu un program fake si sa faca un blog pe blogspot.com si cum sa puna cateva informatii despre programul fake.

Oricine e interesat de PPD iti zic sigur daca s-a documentat un pic stie deja metoda.

Link to comment
Share on other sites

Dreamcash e de tot cacatul ma.. a facut un pretin 33$ si a cerut bani prin paypal si la payments i zice ca tranzactia a avut loc,completed dar la paypal nu-i apare nimic.

Le-a dat ticket si cica io dat detalile tranzactiei in care el o primit bani ca sa se scoata,dupa care o bagat duma ca paypal e de vina.

Dupa aceia io dat contu si parola la paypalu pe care o trimis bani si nu o mai raspuns aia la ticket.

Deci da,sunt foarte seriosi.

Link to comment
Share on other sites

Dreamcash opreste comision mult prea mare.

Pe Fileice cel mai putin pe luna e 5k $ iar pe dreamcash cel mai mult pe luna nu e nici macar 5k $, am cont pe dreamcash am vazut ofertele care sincer ma cam dezamagesc, oferte de pe Adworkmedia de 1.10$ si la ei(Dreamcash) sunt de 0.50 :|.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...