Jump to content

Recommended Posts

Tool Name : GDork

Version : 1.0

Author : tudor13mn13(Dizzy)

Compatible : Windows 7 32/64 bits

Preview:

b287c6bd58.png

VirusTotal : 0/48

https://www.virustotal.com/en/file/baf9c4480bd2cfae8884d5c6b4c2e7fae62395d9be8ab3058cd10b3182d5b6fc/analysis/1380999793/

DOWNLOAD

NEW v1.5 : Download v1.5

Pentru Orice Bug / nelamurire da-ti un reply sau PM me!

Edited by tudor13mn13
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salut.. Exista ceva varianta de Linux pentru asa ceva? Sunt nou pe forum, poate sa-mi spuna cineva unde gasesc un scan/exploit pt RFI de tip IRC bot? Era in trecut o varianta care scana pe IRC dupa un anumit DORK iar scriptul avea inclus un path spre shell (c99, r57, etc..) si afisa rezultatul final www.victim.com/dork?=www.shell_s??ite/c99.txt. Gasesc asa ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Salut.. Exista ceva varianta de Linux pentru asa ceva? Sunt nou pe forum, poate sa-mi spuna cineva unde gasesc un scan/exploit pt RFI de tip IRC bot? Era in trecut o varianta care scana pe IRC dupa un anumit DORK iar scriptul avea inclus un path spre shell (c99, r57, etc..) si afisa rezultatul final www.victim.com/dork?=www.shell_s??ite/c99.txt. Gasesc asa ceva ?

te pot ajuta cu acelt bot de scan + exploit

Link to comment
Share on other sites

tudor, programul tau este ceva gen bag un d0rk si imi gaseste siteurile pe google, apoi pot sa le salvez?

scuze daca sctiu prostii nu prea stiu, eu caut un script sau un program care sa faca ce am zis eu, adica sa bag d0rk => search

daca imi gaseste 20 mii de siteuri sa am optiunea sa le salvez intr-un .txt ... exista asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

tudor, programul tau este ceva gen bag un d0rk si imi gaseste siteurile pe google, apoi pot sa le salvez?

scuze daca sctiu prostii nu prea stiu, eu caut un script sau un program care sa faca ce am zis eu, adica sa bag d0rk => search

daca imi gaseste 20 mii de siteuri sa am optiunea sa le salvez intr-un .txt ... exista asa ceva?

Pai asta face acest program .. Trebuie sa il modific deoarece el prinde doar prima pagina , iar el ar trebui sa prinda toate paginile care contin ?id ..

Deci .. Ce parere aveti despre un Proxy DDoSer ?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...