Jump to content
Guest flama

[poll] serios

Recommended Posts

vad ca tot mai multa lume se simte agasata de prezentza mea pe forum si de replicile mele acide (comunishtilor) , asa ca am decis sa las poporu sa voteze : ar trebui sa ma simt si sa plec ?

Link to comment
Share on other sites

mersi de vot si tie ... eu sunt anti password hacking sunt de parere ca au ramas prea putzine aplicatzii care pot fi lovite cu asha ceva de aceea sunt foarte sceptic cand vad asemenea programe postate

Link to comment
Share on other sites

votez nu, pentru ca nu am o parere formata irl despre tine.

pe forum intradevar te crezi atotstiutor, dar multi se simt asa si i can deal with their presence.

sunt activ pe mai multe forumuri si foarte des am certuri cu oamenii. dar asta e viata de ciber... toti au putere la tastatura :) si e ok.

restu se vede in timp

Link to comment
Share on other sites

moubik corect postul dar te insheli intr'o privintza . nu ma cred atotstiutor.

intru doar in discutii din domenii in care ma pricep tocmai pentru a evita o eventuala parere greshita deshi nu pot fi evitate toate eu zic ca foarte putzine din posturile mele (cele coerente) au fost greshite desi au fost dure sau satirice.

Link to comment
Share on other sites

eu am votat ..nu stiu am uitat pool-ul :)) dar sincer...si slick ...si flama ...mau ajutat...bah bajeti sunteti baietzi buni amandoi ....fitzi sociabili si nu mai aberatzi pe aici ...:) eu parerea mea propie si personala .. :) e ca sa ii se redea lu flama vip-ul inapoi tzinand cont ca e totusi printre noi pe aici de mult timp ..ca si mozi de fel :) iar slick care din discutzile cu tine te stiu un timp calm ...:) si inteligent :) la fel ca si flama de fel :) ar trebui sa numai existe acest flame si sa se stie ca aceste flame-uri mai dau un pic de culoare forumului nu va mai atacatzi atat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...