Jump to content
Nytro

Probleme cu categoriile Offtopic, Ajutor, Cereri, Market

Recommended Posts

Salut,

Au aparut niste probleme cu categoriile Offtopic, Cereri si Ajutor (+ altele).

Se pare ca nu se mai pot deschide topicuri noi in acele categorii. Nici macar nu se mai poate posta.

Promit ca maine seara voi rezolva problema.

Pana atunci invatati un singur lucru: NU MAI FITI MILOGI.

Tot urmaresc forumul si sper sa vad macar 2-3 persoane care ies in fata si demonstreaza ca au mentalitate si ca vor sa ajute comunitatea. Dar fiecare isi vede de propria persoana, nimeni nu ar posta ceva util pentru ceilalti din comunitate.

Daca veti verifica si voi ultimele posturi veti vedea categoriile principale de discutii: Offtopic, Cereri si Ajutor.

Stiti sa cereti ajutorul, sa intindeti mana, dar nu stiti sa ajutati la randul vostru. Cersetori, milogi, asta sunteti.

Asadar, 24 de ore, deocamdata, nu veti putea posta in acele categorii. Aduceti o contributie si voi. Faceti ceva util si pentru ceilalti, nu doar pentru voi.

Daca nu va convine decizia va dati cu curul de pamant si imi sugeti pula. Muie.

Link to comment
Share on other sites

ai 100% dreptate, eu nu mai pot sta pe mess ca in 5 min sunt atacat de cereri "cum fac aia" "ma ajuti si pe mine la aia" "am si eu o eroare ma ajuti sa o rezolv"... peste tot numai cereri si milogeli (nu doar pe forumul asta).

Asta este vina ta deoarece ai dat la toti id de mess :) eu am pe mess numai familia si oameni de incredere, de pe rst am numai 2 persoane pe mess eu nu dau la nimeni id meu ca sa ma strice ce cap.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui ca, categoria Ajutor sa poata sa fie folosita doar de oameni cu 50+ posturi, totusi asa ar putea cere ajutor doar cei din comunitate cu putina vechime, nu toti metinarii care vin si cer ajutor ca nu le merge codul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...