Jump to content
h05th

Moş Crăciun , in varianta upgradata !

Recommended Posts

Salut

=Va ofer gratuit , celor ce vor sa isi faca service de electronice si nu au componentele necesare ,

sau nu se mai gasesc pe piata ... sau pentru proiectele voastre .

-Ceea ce va pot oferi este : Diode , Tranzistori , Transformatoare , Rezistente , Rezistori , Circuite integrate , Placi de baza (de ori ce tip) , Ecranuri , Camere Foto, Leduri (Blituri , Lasere) , Difuzoare , Conductori , Placi de test

Cupru (conductori si lita pentru motoare electrice) , Magneti , Butoane , Diferite mufe (jack-uri si alte modele) , Butoane si tastaturi vechi (80s) si multe altele !

-Transportul este asigurat de cel ce doreste , iar daca nu aveti bani , il achit eu ! (Maxim 20 Lei)

-Ceea ce trebuie sa faceti , este sa imi spuneti ce doriti o versiune sau o poza cu componenta si scopul in care o veti folosi .

= Cerinte :

-Peste 100 de posturi

-Minim 20 Posturi utile (Tutoriale sau alte chestii)

-Sa spuneti la ce vreti sa folositi acea componenta

=Contact :

-Prin PM cu ID-ul sau ori ce alta metoda de contact !

Edited by h05th
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa si pe mine o dioda laser ca cele de pe DVD-rom vreau sa fac un mic proiect sa vad daca reusesc sa aprind un bat de chibrit am deja sursa stabilizata tot ce trebuie cu suficienti A imi lipseste Dioda am ceva diode din CD rom dar nu sunt in spectru vizibil sunt IR.

Sau daca aveti disponibili 3 conzi de 1000uf la 25v si 2 de 330uf tot la 25,Nu ca nu mi-as permite cumpararea lor dar fiind din turnu magurele nu am magazin disponibil comanda minima pe la magazine online fiind de 25 de lei plus post.

Edited by FlorinDiablo
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...