Jump to content
GraFFik

Retragere Paypal -> BT

Recommended Posts

Eu retrag bani in fiecare saptamana,

Sa zicem ca daca dai sa trimiti bani duminica ii primesti marti sau cel tarziu miercuri , daca dai sa trimita Luni pe la ora 12 ... o sa ii primesti miercuri dimineata cel tarziu joi ... exista posibilitatea ca la unele retrageri sa dureze mai mult cu o zi in ambele situati de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Depinde si de paypal,de exemplu ,alaltaieri am facut 2 withdraw-ri,si intr-o ora transactia deja era Completed,insa pe card nu mi-au ajuns banii.sigur ajung maine:)

Ce vreau sa spun e ca poate dura maxim 2 zile pana cei de la paypal sa iti aprobe tranzactia,dar poate sa o aprope si in 30 minute dupa ce dai withdraw

Link to comment
Share on other sites

Ce chestie tampita ...in alte tari europene banii intra in maxim 2 ore ...in Rromania dureaza cateva zile .

Sa fie vina bancilor din Romania sau din cauza celor de la PayPal avand in vedere istoria romanilor pe net ?

Daca nu are sucursala la tine-n tara e logic, nu e transfer intern ci international.

De obicei dureaza 2 zile minim, maxim 4, la unele banci dureaza mai mult pentru ca se fac verificari manuale.

Link to comment
Share on other sites

Pentru unii operatori bancari dureaza intre 4-5 zile...Depinde acum de rapiditatea procesarii platilor.

Este cat se poate de adevarat faptul ca Paypal vireaza banii exact asa cum spun, insa diferenta din momentul intrarii banilor in contul tau bancar pana in momentul in care ii poti retrage fizic este influentata de durata procesarii transferului de catre banca, iar aici intra verificari, si alte lucruri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...