Jump to content
v1or3l

www.phro.ro

Recommended Posts

Salutare.De curand am inceput lucrul la site-ul unei biserici din Prahova si a trebuit sa cumpar domeniu.Am luat phro.ro si ma gandesc sa fac un site strict legat de Prahova cu imagini din fiecare comuna.Este mai greu pentru ca trebuie sa fac eu pozele acolo unde nu gasesc pe net.Sper sa va dati cu parerea,sa vad daca se merita sau nu.Multumesc.Site-ul este www.phro.ro

Edited by v1or3l
Link to comment
Share on other sites

Ne bagam pula-n biserica. Da, sunt crestin dar in Romania, bisericile sunt institutii de muls banii cetatenilor. Basca, nu platesc impozite catre stat si au gramada de business-uri ce functioneaza sub tutela mitropoliilor.

O gramada de cacanari ce se roaga la lemne si picturi.

Scrie si in sfanta scriptura, sa nu iti faci chip cioplit si sa te rogi la el. Deci muie la popa.

Credinta trebuie sa fie gratuita, nu sa dai bani la un escroc sa-ti cante.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Am poza cum tex plateste un popa dupa ce i-a venit cu boboteaza in casa. Astept sa spuna el de buna voie, sau postez aici.

Se poate vedea in poza cum il roaga pe parinte sa ii ierte si pacatele, pt ca nu a putut ajunge la biserica.

OFF : Brenin e un tepar/scammer/ripper sa aveti grija cu el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...