Jump to content
say3er.

Downgrade de la 7.0.3 la 6.1.3

Recommended Posts

Am un iPhone 4s, nu am backup facut la el pt 6.1.3 .. complet nimic si as vrea sa fac downgrade de la 7.0.3 la 6.1.3.

Am luat un restore si imi dadea eroare, cel mai probabil ca nu am SHSH-uri. salvate.

Chiar nu este nici o posibilitate ?? :(( Nu am wifi, e aiurea.. Imi vine sa il arunc pe geam.

Link to comment
Share on other sites

Off: usor usor trebuie sa va indreptati catre Samsung si HTC. Din pacate Apple nu mai tine pasul cu concurenta.

Am fost fan Apple multi ani dar acum nu as da un Galaxy S4 pe 2 iPhone 5,e uimitor la ce nivel a ajuns Samsung.

N-am sa iau Samsung niciodata.. nu imi place os-ul si nici design-ul telefoanelor. HTC-ul e ok dar tot nu ma pot indeparta de Apple.

Deci n-am nici o sansa sa ii dau downgrade. Asta e..dar macar sa rezolv problema cu wifi-ul asta.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa dai mai multe detalii? Eu am un Iphone 4 si as vrea sa fac downgrade. Am incercat si cu ifaith si n-am reusit.

Din pacate nu vei putea face restore la iOS 6.1.3 si iOS 6.1.4 deoarece cei de la Apple au blocat aceste versiuni, asa ca daca vei reusi cu o versiune mai veche (ex iOS 6.1.1 ) vei fi norocos, ai aici un tutorial: Tutorial: Downgrade iOS 7 la iOS 6 | iDevice.ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...