Jump to content
M2G

[Sugestie] inchiderea subcategoriei Invitatii Trackere

sunteti de acord cu inchiderea categoriei Invitatii Trackere?  

46 members have voted

  1. 1. sunteti de acord cu inchiderea categoriei Invitatii Trackere?

    • Da
      32
    • Nu
      14


Recommended Posts

Eu sunt de acord. Ar fi bine ca forumul sa fie mai restrans, chiar pe baza de invitatie, cine stie. (sau ca pe HF, nu te lasa din orice tara, trebe sa intri cu proxy).

Sunt destui romanii plecati prin diverse tari, si nici pe baza de invitatie nu mi se pare prea ok. Mai bine lasam asa cum e,cat despre subcategorie.. e pe degeaba dupa parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt de acord. Ar fi bine ca forumul sa fie mai restrans, chiar pe baza de invitatie, cine stie. (sau ca pe HF, nu te lasa din orice tara, trebe sa intri cu proxy).

aceasta categorie este buna insa nu este folosita cum trebuie.majoritatea vin si cer invitatii din primul post iar daca le spui ca trebuie sa aiba minim 10 posturi (utile) pentru a face o cerere,fac spam.

legat de restrictia pe tara nu prea are sens pentru majoritatea userilor sunt din Romania (rar intra un strain) si nu cred ca ar fi de folos aceasta restrictie,iar legat de invitatie s-a mai discutat nu o data si nu cred ca va fi implementat un astfel de sistem

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa de uitata e metoda cu limitarea postarii in acea categoriei userilor X cu sub numarul de posturi Y? Doamne... Minim 30-40, dar sa nu poata posta absolut nimic, nu sa aiba voie si doar sa fie interzis prin regulament.

Link to comment
Share on other sites

Oare n-ar fi mai ok sa se implementeze un plugin/modul(nu stiu cum e treaba la vBulletin) care nu afiseaza categoria X sau Y daca nu ai Z posturi? Sau R reputatie? Sau V vechime?

Personal consider c? restric?ionarea accesului ar fi o mare gre?eal? — (teoretic) mul?i utilizatori g?sesc r?spunsul în temele deja create ?i/sau r?spunsurile postate acolo. Apoi, cum r?mâne cu motoarele de c?utare?

Cred c? ?i limitarea accesului ar avea ceva minusuri. De exemplu, o persoan? nou-înregistrat?, având un r?spuns ?i dorind s? ajute un alt utilizator nu o va putea face din cauza restric?iilor. ?i desigur, va fi motivat s? „vâneze posturi”.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...