Jump to content
van3

Salut tuturor

Recommended Posts

Nu am veleitati in programare, nu stiu sa scriu in 'n" limbaje de programare. Eu ma ocup de partea de marketing a unei afaceri.

Am intrat pentru ca-mi place ce-i scris pe aici si chiar asi vrea sa cunosc cativa baieti cu adevarat "buni" ptr. ca cine stie, poate "o punem" de-o firma. Sincer asi fi preferat sa fie mult mai multi tipi care se pricep la cod decat cei care sustin ca-s "tari".

Alte intrebari?

P.S....nu-i grav ca nu sti, e grav sa faci pe desteptul... :))

Link to comment
Share on other sites

Caut tip din Bucuresti, pasionat de programare in vederea dezvoltarii unei afaceri.

Conditii: sa fie ambitios, cunostinte solide de programare, si neaparat: dorinta de a nu munci pentru altcineva in afara de propria persoana pentru tot restul vietii.

Mai multe detalii intre 4 ;).

Multumesc anticipat pentru raspuns

P.S... daca n-am postat unde trebuie anuntul imi cer scuze.

Link to comment
Share on other sites

Nu am veleitati in programare, nu stiu sa scriu in 'n" limbaje de programare. Eu ma ocup de partea de marketing a unei afaceri.

Am intrat pentru ca-mi place ce-i scris pe aici si chiar asi vrea sa cunosc cativa baieti cu adevarat "buni" ptr. ca cine stie, poate "o punem" de-o firma. Sincer asi fi preferat sa fie mult mai multi tipi care se pricep la cod decat cei care sustin ca-s "tari".

Alte intrebari?

P.S....nu-i grav ca nu sti, e grav sa faci pe desteptul... :))

lol.

Caut tip din Bucuresti, pasionat de programare in vederea dezvoltarii unei afaceri.

Conditii: sa fie ambitios, cunostinte solide de programare, si neaparat: dorinta de a nu munci pentru altcineva in afara de propria persoana pentru tot restul vietii.

Mai multe detalii intre 4 ;).

Multumesc anticipat pentru raspuns

P.S... daca n-am postat unde trebuie anuntul imi cer scuze.

fii atent... ?i eu caut un tip care ?tie s? conduc? dar nu specific ce categorie de permis îi trebuie.

PS: Te-ai prins?

Link to comment
Share on other sites

Ok... Merci si scuze. Ma retrag ptr. ca se pare ca nu-s bine venit. Am deranjat daca am cautat ceva... Chiar cautam ceva serios, n-am timp de fandoseli si copilarii. O zi buna si am rugamintea sa stergeti atat postarile cat si contul.

Link to comment
Share on other sites

Si crezi ca-i cazul sa spun aici ceea ce vreai sau este mai bine intre 4 ;)?

Sunt în jur de 400 de limbaje de programare (via wikipedia)

...deci chiar crezi c? suntem mama omid? s? ghicim noi ce cau?i ?

Ok... Merci si scuze. Ma retrag ptr. ca se pare ca nu-s bine venit. Am deranjat daca am cautat ceva... Chiar cautam ceva serios, n-am timp de fandoseli si copilarii. O zi buna si am rugamintea sa stergeti atat postarile cat si contul.

La revedere

Link to comment
Share on other sites

... si inca ceva. N-am intrat pe acest forum ca sa intru in conflict cu nimeni si cu atat mai mult sa polemizez pe diferite teme care nu-s treaba mea. Am vrut ceva. Daca nu gasesc si nu se poate este ok, nu deranjez pe nimeni. Cel care vrea sa discutam intre 4 ;) este bine venit. Putem discuta pe orice tema

Link to comment
Share on other sites

Data viitoare incercati sa faceti posturi multe si la alte categorii. Sunt multe subiecte de dezbatut, mult mai importante.

Pentru cel care a deschis topicul:

Te salutam si o sa te lasam putin pe bara ca sa ai timp sa te consulti cu persoane pregatite in domeniu. Sa nu cumva sa te retinem noi.

2-3 zile cred ca iti ajunge. Te las o saptamana de fapt! Pana atunci poate inveti si ce face butonul edit(pui un programator sa iti explice procesul)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...