Jump to content
Tumbler

Cartii gratuite.

Recommended Posts

Salut dupa cum stiti nu de foarte mult timp mi-am deschis un blog, nu o sa stau sa va explic despre ce este blog-ul meu si chestii de genul daca sunteti interesati puteti sa imi verificati profilul, topicul BP. Sunt destul de sigur ca titlu spune tot dar o sa va mai spun si eu cate ceva.

Impreuna cu BredStick am decis sa facem publice cartiile cumparate de noi dea lungul timpului. In arhiva o sa gasiti peste 200+ cartii despre cum poti face bani in mediul online toate sunt cartii premium deci nu cred ca nu o sa va fie foarte greu sa va familiarizati cu ele. Nu toate cartiile sunt foarte mari sunt carti sub 20 de pagini si sunt carti cu peste 200+ pagini.

Nu o sa va mai retin foarte mult trebuie sa fac o ultima precizare si acea fiind ca toate cartiile sunt in limba engleza.

Happy Earnings,

Pickzo Elan ~ BayPoints.

Download: Bredstick's Monetizing eBook Collection

Edited by Tumbler
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2018 at 12:32 AM, poienarr said:

le-am luat si eu acuma dupa 5 ani , mersi  :)

Upload-ul e din 2011, nu cred ca mai e ceva de actualitate.

 

Nu cred ca exista "cum sa faci bani pe net", ci doar faci ori ba.

Eu daca as gasi o metoda legala de facut bani pe net, as vinde-o? Sau as folosi-o eu pentru a-mi asigura un trai mai bun?

 

Oricum pe Google gasesti "how to orice", nu cred ca ai nevoie de altceva, decat de timp si bunavointa pentru a invata.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARUBA said:

Upload-ul e din 2011, nu cred ca mai e ceva de actualitate.

Ai dreptate , ma uitasem zilele trecute prin ele si aratau ca niste mici ghiduri facute de indieni pentru Warrior+  sa faca si ei un 2-3$ sa traiasca :)  . Mai cautam , cred ca am sa fac si un canal de youtube cu ce metode am incercat , in ideea de a ajuta pe altii sa nu isi piarda timp si resurse incercand aceleasi site-uri sau metode. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...