Jump to content
marcellino

curcanii

Recommended Posts

Am facut ceva in urma cu 2 ani ,mi sa ascultat telefonul pe vremea aia ,la tel am vorbit nu m-am gandit ca o sa imi fie ascultat si am vorbit fara retineri necodat cu oricine.in urma cu cateva luni au fost vizitate la domiciliu cateva persoane cu care am vorbit despre ceea ce facusem la telefon sa i intrebe cica daca eu sunt xulescu ,printre altele curcanii au spus ca as fi oprit ceva avioane de la decolare cu traznaia mea mi se pare sf ce au spus=)):))si dupa ce imi amintesc eu nu aveam cum doar nus zeus,e adevarat ca procurorii obisnuiesc sa iti bage pe gat minciuni doar sa te vada langa jiji?pe mine nu ma cautat nimeni cu nici o declaratie,ma gandesc ca inca nu au gasit suficiente dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Am facut ceva in urma cu 2 ani ,mi sa ascultat telefonul pe vremea aia ,la tel am vorbit nu m-am gandit ca o sa imi fie ascultat si am vorbit fara retineri necodat cu oricine.in urma cu cateva luni au fost vizitate la domiciliu cateva persoane cu care am vorbit despre ceea ce facusem la telefon sa i intrebe cica daca eu sunt xulescu ,printre altele curcanii au spus ca as fi oprit ceva avioane de la decolare cu traznaia mea mi se pare sf ce au spus=)):))si dupa ce imi amintesc eu nu aveam cum doar nus zeus,e adevarat ca procurorii obisnuiesc sa iti bage pe gat minciuni doar sa te vada langa jiji?pe mine nu ma cautat nimeni cu nici o declaratie,ma gandesc ca inca nu au gasit suficiente dovezi.

Le-ai dat drumul in casa fara niciun mandat de perchezitie, smart enough, ce sa zic.

E cam fishy povestea ta.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

le-ai dat drumul in casa cica,nu la mine au venit nu vorbii fara sa stii,eu doar am cerut o parere ce uameni frate!!!!!nu ma laud doar cer o parere.mandria e un rahat dar mai nou tot hotzu striga hotzu,apropo sunt o ea nu un el.

Ce preten?ii s? ai! În cazul ?sta e?ti o analfabet? (oricum e?ti pul?r?u).

Link to comment
Share on other sites

Sticky : lectii-de-gramatica-e-mai-binesa-fi-futut-decat-sa-fii-futut.png

Si cu ce ocazie imi transmiti mie asta? Ti se pare ca nu stiu gramatica?

care dintre parinti te batea cu abecedarul de esti asa frustrat?cred tot o femeie asa-i?

Cum ti-ai dat seama ca parintii ma bateau cu abecedarul? Asta-i vrajitorie! Pe rug cu tine!

Edited by SticKyWoX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...