Jump to content
ZeroDoi

Vand Like-uri/Fani Romania REALI

Recommended Posts

Salutare,

Vand fanii/like-uri 1000% REALE.

- Fanii sunt majoritatea din romania. peste 95% - mai sunt si din italia si spania care si aia sunt siguri tot romani :)

- Sunt veniti de pe un site de seriale online ( care e este in primele 3..4 poziti la cautari in google ) + alte site-uri de filme jocuri si de muzica.

- Pot aduce intre 4000 si 6000 de Like-uri in fiecare zi.

Acccept Plata prin urmatoarele:

1.Paypal

2.Transfer bancar (Raiffaisen)

3.Paxum

4.Payoneer

5.Moneybookers/Skrill.com

6.Btc sau Ltc.

Nu pun de proba, cine doreste sa cumpere este rugat sa plateasca inainte, sunt o persoana, serioasa iar cei de aici de pe forum cu care am mai colaborat pot confirma.( Daca este cineva de pe acest forum care i-am dat o tepa sau are vro problema cu serviciile oferite de mine il pot ruga sa posteze aici )

Preturi Noi 22.01.2014

10 euro / 1000 Like-uri

35 euro / 5000 Like-uri

60 euro / 10.000 Like-uri

Avand in vedere ca like-urie sunt reale si in mare parte din romania puteti face multe lucruri si aveti de castigat multe de pe urma lor asa ca preturile nu sunt negociabile, cine vrea bine cine nu iarasi bine,

Am sa postez o poza de la o pagina care i-am adus fanii. Pagina are 52.000 de fani.

Aveti aici in poza toate informatiile pe care le doriti despre fani.

http://s22.postimg.org/7qt7dnwrk/Snapshot_2013_11_09_105152.png

Snapshot_2013_11_09_105152.png

PS* NU SUNT INTERMEDIAR :) adica nu cumpar de la alti si vi le vand eu voua si nici de pe alte site-uri care se ocupa cu asa ceva.

Edited by ZeroDoi
Link to comment
Share on other sites

Reduceri de Weekend :)

Preturi:

8 euro / 1000 Like-uri

80 euro / 10.000 Like-uri

*Pentru userii care au peste 500 de postari pe forum preturile sunt urmatoarele.

7 euro / 1000 Like-uri

75 euro / 10.000 Like-uri

*Pentru userii care au peste 1000 de postari pe forum preturile sunt urmatoarele.

6 euro / 1000 Like-uri

65 euro / 10.000 Like-uri

Pentru Moderatori 2 euro/ 1000 de like-uri.

Si pentru nytro ,tex si gecko, daca au vro pagina de facebook le ofer 1000 de like-uri gratis din partea mea :D

:D sper ca e multumita toata lumea

Pentru cantitatii mai mari va pot aduce si 5000 intr-o zi .... bine inteles toate like-urie sunt reale, cei care au cumparat de la mine pot confirma .....

*reducerile si ofertele sunt doar azi si maine. astept mesajele voastre.

Link to comment
Share on other sites

Mergi si cumpara de acolo, eu garantez ca toate sunt reale si poti face ceva cu ele, si toata lumea care a cumparat de la mine a fost multumita... acum fiecare alege sa cumpere de unde doreste, te rog nu mai face off-topic.

Ce am spus a fost in legatura cu serviciul pe care il oferi. De unde pana unde off-topic?

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru feedback ...

Weekendul acesta vin cu niste preturi noi pentru ca tocmai am terminat o campanie ...

Soo .... :)

Preturi Doar in acest Weekend 17.01.2014 - 19.01.2014

Pachet 10.000/ Like-uri - 250 RON ( 55 euro )

Pachet 20.000/ like-uri - 450 RON (100 de euro)

Pun la bataie doar 3 pachete ..... adica primi 3 veniti primii 3 serviti ...

* Primesc plati si prin btc si ltc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...