Jump to content
Guest

harp_extreme , un jegos

Recommended Posts

Tocmai ce a avut un topic in care a dat loguri free si cica ,,vinde loguri steam". Ei bine am cumparat si eu de 9 euro si uitati ce mi-a dat :

?????? ???????? STEAM - ????? ZiSMO.BIZ

cap coada tot.

si acum ce am primit de la el:

Zippyshare.com - [www.fisierulmeu.ro] logs-steam.rar

parola la arhiva este 1234

ceva imagini cu tranzactia si cu asigurarea ca is 100% fresh ... o pula mai jegosule

2vv6fwl.jpg

24q8ks0.jpg

nu mor acuma pentru 9 euro dar gestul e de prost gust :) oricum voi intalni oameni mult mai jegosi ca el

id de messenger : harp_extreme

Link to comment
Share on other sites

Si cu ce ti-am dat teapa ? Nu inteleg ai probat cele 3000 de conturi si nu a mers nici unul ? Daca primele 100 sau 200 nu erau bune inseamna ca toate nu sunt bune ? Tu credeai ca toate 3000 de log-uri sunt bune ?

Ce oameni, lasa-mi email de paypal sa-ti returnez bani ,ma faci si de ras :-j

intelegerea a fost sa fie fresh si nu publice , tu ai zis ca nu ai mai vandut la nimeni de pe rst ceea ce mi-ai dat de banuit ca nu le-a vazut nimeni dar insa nu a fost asa.

Link to comment
Share on other sites

Si sa spuna ce ? Ca a vrut sa cumpere niste conturi furate si a primit in schimb niste conturi furate si publice ?

Le spune ca nu a primit ceea ce trebuia sa primeasca, mai exact niste jocuri, le poate spune doar atat, daca nu ma insel banii i se vor returna fara probleme.

Nu inteleg, de ce trebuie sa faceti tranzactii cu useri din 2013, mai ales din noiembrie.

Link to comment
Share on other sites

Si eu ieri ii facusem Report pe forum pentru discutii despre CC si PayPal..

Un nume pe PayPal este doar un nume..in 70% din cazuri fictiv daca este vorba de romani.

Oamenii sunt oameni indiferent ca stau pe RST sau prin anumite colturi ale internetului de 5 ani sau de 5 zile.

Nu-i frumos sa ne futem pe 9 euro cum nu-i frumos sa credem ca de 9 euro vom cumpara produse ce pot fi valorificate mai tarziu la 900 de euro, ai invatat o lectie din asta si pe viitor te va ajuta sa fii mai atent cu cine faci tranzactii.

La PayPal e cu dus intors.. poti sa-ti iei banii sau poti sa nu ii iei, fie ca esti persoana fizica sau reprezinti o firma/companie, cand faci astfel de chestii iei in calcul ca cineva poate sa faca plangere, astfel folosesti un cont fictiv (nume/date) pe PayPal si trimiti banii in alta parte, in cazul asta nu vei recupera nimic.

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...