Jump to content
Eric

HiddenVPN - VPN for sale

Recommended Posts

Un nou produs a fost lansat. HiddenVPN

HiddenVPN US x 10ips = 35$ / mo

HiddenVPN RU x 10ips = 35$ / mo

HiddenVPN AU x 10ips = 35$ / mo

HiddenVPN GB x 8ips = 28$ / mo

HiddenVPN Combo1 { RO x 1ip ; CZ x 1ip ; FR x 1ip ; NL x 1ip ; ES x 1ip ; IT x 1ip ; CH x 1ip ; BG x 1ip ; DK x 1ip ; NZ x 1ip } = 28$ / mo

HiddenVPN Combo2 { JP x 1ip ; TW x 1ip ; AU x 1ip ; SA x 1ip ; HK x 1ip ; IN x 1ip ; UA x 1ip ; TH x 1ip ; KZ x 1ip ; LB x 1ip } = 28$ / mo

HiddenVPN Demo US x 1ip = FREE

Platile se fac momentan prin intermediul site-ului ipsocks.pro

Acceptam WMZ, PerfectMoney, platile se proceseaza manual.

Aveti si un cont demo mai jos.

!!!! NU PASTRAM LOGURI !!!!

!!!! Trafic NELIMITAT !!!!

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Download soft:

1: ipsocks.pro/hiddenvpn-betav1.0.zip

2: Download hiddenvpn-betav1.0.zip from Sendspace.com - send big files the easy way

Demo account: Username: demo ; Password: demo

Contact:

ICQ: 601162845

YM!: unlimited.socks

jabb: unlimitedsocks@jabber.cz

Edited by Eric
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

recomand cu multa caldura! sunt client de 3 luni si intodeauna am avut parte de un feedback bun ba chiar si discount.

nu e nevoie sa va spun ca oricat de bun ar fi un vpn sau un serviciu anonimitate /mail / storage etc, acesta este apreciat subiectiv, in functie de nevoile fiecaruia si de gradul de anonimitate de care considera ca are nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Socks`urile sunt f bune, viteza f buna, uptime bun, nu sunt listate...tot ce vrei de la un socks/proxy.

VPN`ul e incredibil, prima oara cand l`am folosit nici nu mi`am dat seama ca e acolo...e simplu, usor, interfata frumoasa..functioneaza de minune iar la fel ca la socks...viteza e incredibila.

//recomand, 10/10

Link to comment
Share on other sites

Recomand cu mare placere acest produs. In general toate produsele si serviciile site-ului ipsocks.pro sunt de calitate. HiddenVPN este foarte folositor, ieftin, anonim, nu pastreaza loguri, fara limite de banda.

Deci sa fie clar,Nu am nimic cu situ omului sau serviciile care le ofera,dar:

Consider ca postu de mai sus este un prieten,fan sau ceva de genu.

HiddenVPN este folositor...

-pai nu te supara..dar toate VPN-urile sunt folositoare,decat deloc mai bine orice VPN.

HiddenVPN este ieftin!

-poftim?tu nu stii ce inseamna ieftin prietene.Ieftin inseama 5 $ nu 35$.Acest VPN este unul din cele mai scumpe VPN de pe planeta Pamant.Rivalizeaza ca si pret cu Double VPN,si este mai ieftin decat Quad VPN care iti face chain intre 4 servere VPN.

Fara limita de banda!

-Trebuie sa fii nebun sa dai 0.50 $-1 $ /GB ca sa cumperi VPN Traffic based.1GB eu personal il fac in 1 ora de surfing.

NO LOGS!!!!

Sa nu va aud cu asa ceva.Din ce in ce mai multa lume(copii) au o atractie deosebita si o inclinatie pentru "plastic".

Toti furnizorii care pretin ca nu ofera loguri autoritatilor...uneori nu o fac in cazul in care ai dat jos 1 .mp3 sau etc si trebuie sa platesti amenda usoara,dar cand gluma se ingroasa si incep discutii despre ""plastic"" logurile apar instant.

Daca vrei sa lasi un comentariu referitor la serviciul omului,o poti face te rog spunand ceva real,ca intra copii si ei chiar cred ce ai scris acolo,ca na esti membru vechi..ai 500 posturi.

Cu Stima.

ONTOPIC:

Mult succes su produsul tau.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...