Jump to content
Stealth2

Neregulile voastre în legătură cu mine

Recommended Posts

Reply-ul meu: https://rstforums.com/forum/77598-prezentare-blastkode-dll-2.rst#post498861

PM din partea lui Bebe:

Vezi ca eu nu m-am luat de ma-ta, eu ma shhh pe tine la orice ora si ma doare'n pula de ce cred altii despre mine inclusiv tu. Imi place ca esti saritor asa, ti s-a dus tupeul de "unknown". Iti place sa fii preaslavit, dar oamenii nu stiu ca esti un papa lapte si vreau sa le aduc la cunostinta asta. Poate ai impresia ca esti mai presus ca ceilalti, ca ai facut ca ai dres'. Daca te-ai simtit, sau te mai simti cand vorbesc eu vezi-ti de farfuria ta.

Dac? mai simte nevoia cineva s? îmi spun? ceva ce nu suport? ("?tii, nu te suport c? ai faim? ?i nu o meri?i", sau "pentru c? e?ti un prost sau c? e?ti arogant, stricat, prost, mincinos, etc") la mine s? o fac? în acest thread. ?i apoi s? ne vedem fiecare de treburile noastre. Sun? rezonabil, nu?

Note: Rog s? nu fie închis thread-ul oricâte s-ar spune aici (nepl?cute). ?tiu c? e o prostie, dar nu se mai poate. Prea mul?i se cred cine nu sunt. Promit c? o s? r?spund la cât mai mul?i.

Note2: Cu toate c? suntem în sec?iunea OffTopic, a? prefera s? fi?i la subiect. Mul?umesc.

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

Bai sa fim seriosi bai Razvane daca tu te pui cu ei dai dovada de o prostie mai mare ca a lor. Sa fim seriosi acum de ce ai facut topicul asta penal? Iti era greu sa te aperi singur sau sa il contactezi pe Nytro? In fine nu am nimic cu tine dar topicurile de genul aduna trolleri de pe forumu' asta. Daca nu inchide cineva topicu asta in urmatoarele 20 minute o sa fie prapad pe aici, o sa vina hateri ca mustele la cacat.

Link to comment
Share on other sites

De ce cacat trebuie sa deschizi topic de fiecare data cand te injura cineva ? Nu putem fi placuti de toata lumea, fiecare dintre noi avem oameni care ne detesta si oameni pe care ii detestam la randul nostru. Asta e legea firii . Cand oare o sa va mai maturizati si voi putin ?

Link to comment
Share on other sites

Tumbler: P?i asta vreau. S? î?i expun? p?rerile aici ?i apoi s? nu mai aduc? vreodat? vorba de mine. S? se simt? bine c? m-au f?cut de "c?cat". Asta nu înseamn? c? m? pun la mintea lor. Dar parc? m? simt dator cu o explica?ie.

Note: Nu m? în?elege gre?it. Eu nu am nimic împotriva ?luia ca s? îl contactez pe Nytro. Nu vreau s? primeasc? avertisment sau mai r?u.

Toshib4: S? nu exager?m. Am fost indiferent la 1000 de reply-uri acide legate de mine. Nu i-am bagat în seam?. Am zis c? poate o s? se calmeze. Dar pe zi ce trece e din ce în ce mai r?u. A?a c? m-am decis s? aduc pu?in? lumin? în mintea celor care au o p?rere de caca despre mine.

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

Dac? te referi la The.Legend, nu sunt eu. E un prieten de-al meu. Recunosc c? am mai postat de 2,3 ori de pe contul s?u. Dar cam atât. ?i nu m? plâng c? mul?i au o p?rere proast? despre mine. Ci pentru c? au una gre?it?. Evident c? asta apar?ine în mare parte celor care nu aveau nici m?car cont când activam eu pe RST.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viata reala e mult mai importanta decat cea virtuala. Daca are cineva ceva cu tine,invita-i la o cafea si discutati problema. Parerea mea e ca ai deschis acest topic doar sa-si reaminteasca lumea de tine.

Dac? a? vrea ca lumea s? î?i aduc? aminte de mine, crede-m? c? nu a? alege asta drept metod?. ?i nu cred c? m? pot întâlni cu 100.000 de oameni la o cafea ca s? îi l?muresc sau s? le ar?t defapt cum sunt eu cu adev?rat. Partea frumoas? c? 99% au o p?rere cu totul alta atunci când m? cunosc în via?a real?.

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

Si atunci nu crezi ca ar trebui sa schimbi modul in care vorbesti cu ei? Daca au o parere gresita, arata-le cum esti defapt.

In fiecare thread in care sa ajuns la discutia asta ai reactionat violent. Inteleg ca ai un orgoliu si ca vrei sa il aperi dar asta se face intr-un mod asertiv, pentru ca altfel nu faci decat sa dai atentie si satisfactie celui care ataca.

Poftim exemplu de asa nu:

A devenit o moda sa ai Kode in nickname, de bucibreaker nu-l stie nimeni.

Si reactia ta:

Tu prietene, ce ai? ?i-am futut mama? Te sim?i marginalizat? Nu e prima oar? când aduci în subiect persoana mea. Încerc s? te în?eleg c? e?ti hater. Dar deja abuzezi de indiferen?a mea. De asta te rog frumos s? nu mai vorbe?ti de mine c? nu am mancat din acea?i farfurie. Sau spune-mi c? m? în?el (sunt obi?nuit s?-i aud pe cei ca tine spunând c? ei nu respect? pe nimeni c? se cred mare pul? pe bascul?, dar e?ti penibil copile).

Uite cum as fi raspuns eu:

A devenit o moda sa ai Kode in nickname, de bucibreaker nu-l stie nimeni.

raspuns:

De bucibreaker ma stiu doar cei de la NASA de cand am intrat prin backdoor.

Nu da importanta textului in sine si modului de abordare.

Ce vreau sa zic este ca nu poti sa te astepti sa primesti respect cand tu nu oferi respect si reactionezi violent.

Pentru lucrurile pe care le-ai facut puteai sa castigi respect. Acelasi respect si mandrie pe care din cate am observat ti-l acorzi tie in raport cu ceilalti. Dar modul in care incerci sa arati de fiecare cat de grozav esti tu si cat de copil si prost e cel cu care vorbesti nu poate decat sa creeze repulsie.

Deaia ti-am pus si poza aia, ca ai un comportament copilaresc.

Nu cred ca am vorbit vreodata cu tine sa pot sa zic ca te cunosc cat de cat dar modul in care reactionezi la critici e de cacat.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ti-am mai zis tu te crezi cel mai tare. Putea-i sa-mi raspunzi foarte frumos la PM, dar tu nu, faci thread ca tre sa vada lumea cine e bucibreaker ca el e no.1. Asta ma deranjeaza si dupa cum ti-am spus si in PM (vezi prima propozitie), nu-mi mai bat capu' cu tine.

Trebuia sa-ti umplu frigideru ca ai vorbit despre familia mea, dar eu nu caut atentie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...