Jump to content
SticKyWoX

Ce jocuri mai jucati pe android?

Recommended Posts

Ma plictisesc la liceu, chiar n-am ce sa mai joc in ore. Se presupune ca ar trebuie sa fiu atent si bla bla bla, dar unele lectii chiar nu-mi folosesc.

Deci, ce jocuri mai jucati pe android? Ceva 'addicting', sa ma captiveze si sa ma faca sa-mi doresc sa fi avut bani sa bag in el.

in loc sa te joci nu mai bine stai si citesti ceva, studiezi un limbaj sau un algoritm sau o modalitate de marketing?

eu sincer, foarte rar am timp de joc dar in schimb cand apuc putin timp liber ma bag sa mai citesc despre noile tehnologi html5 noile metode de atac si alte vulnrabilitati si alte lucruri care mie mi se par utile...

ma relaxez citind stirile din it...

stiu ca sunt mai ciudat, dar INFORMATIA INSEAMNA PUTERE, daca vrei sa fi boss trebuie sa stii sa fii, altfel vei fi un angajat amarat toata viata.

Link to comment
Share on other sites

in loc sa te joci nu mai bine stai si citesti ceva, studiezi un limbaj sau un algoritm sau o modalitate de marketing?

eu sincer, foarte rar am timp de joc dar in schimb cand apuc putin timp liber ma bag sa mai citesc despre noile tehnologi html5 noile metode de atac si alte vulnrabilitati si alte lucruri care mie mi se par utile...

ma relaxez citind stirile din it...

stiu ca sunt mai ciudat, dar INFORMATIA INSEAMNA PUTERE, daca vrei sa fi boss trebuie sa stii sa fii, altfel vei fi un angajat amarat toata viata.

Mai si citesc. Am wattpadu' instalat si cateva zeci de carti descarcate, am terminat vreo 3 de o luna jumate incoace. Dar cateodata e galagie si nu retin chiar tot, asa ca prefer un joc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...