Jump to content
Valium

Vand root-uri si loguri

Recommended Posts

Vand root-uri doar din Romania ce apartin de Sc Hostingbit Srl, bune pentru flood/scan, din momentul in care le luati de la mine sunt platite pe doua luni + aveti garantia ca nu ramaneti fara ele daca schimbati parola etc si nu trebuie sa stati cu frica ca lasati ceva prin loguri, sunt pe OpenVZ (VPS), au CentOS instalat si conexiune 1 Gbps.

Pretul unui root cu 2 GB RAM si 4900 GHz (2 nuclee Xeon) este de 4 EURO, daca aveti nevoie de ceva mai mare imi spuneti cat RAM si CPU-ul si fac un pret.

Pot sa iau maxim 20 de bucati de VPS-uri, contact pe privat aici.

Mai am si logs de vanzare din 2012 si 2013, partea buna e ca nu au fost date la nimeni, cativa MB au fost dati la un prieten in rest le-am tot strans, sunt cam 150 MB loguri deci sute de mii de conturi, nu stau sa caut eu anumite conturi, pretul este de 2 EURO/1 MB fresh de logs.

Sunt chiar FRESH, nu au fost date la nimeni si 90% inca functioneaza.

Plata pentru root-uri sau logs doar PayPal, cum am spus ma contactati printr-un mesaj privat.

Accept si schimburi..

EDIT: Mai am si root-uri separat de vanzare (si pe unix si pe linux) si pretul il discutam pe privat in functie de CPU, pentru ele nu garantez o perioada de timp cine stie sa umble poate sa stea cu root-ul si 5-6 luni.

la fel am si cPanele 0.50 centi / 1 cPanel random sau daca aveti preferinte de vizitatori/zi facem un pret pe cPanel..

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Mai am doar 5 bucati de VPS-uri cu 2 GB RAM 4900 GHz x 2, 2 IP-uri dedicate si 40 GB spatiu mai mari nu mai am si le dau la 5 EURO acum, cum am spus sunt luate pe 2 luni, puteti sa faceti ce vreti pe ele (flood,scan,etc) nu vi le suspenda nimeni.

Logs mai am 100 MB fresh si dau cu 3 EURO/1 MB fresh acum.

Mai am si root-uri separat de vanzare (si pe unix si pe linux) si pretul il discutam pe privat in functie de CPU, pentru ele nu garantez o perioada de timp cine stie sa umble poate sa stea cu root-ul si 5-6 luni.

la fel am si cPanele 0.50 centi / 1 cPanel random sau daca aveti preferinte de vizitatori/zi facem un pret pe cPanel..

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DannyKlass said:

vreau si eu un root sau un vps pentru a tine un server radio cu back-up.rog seriozitate.contact.0721059216 ofer 20 euro pe el.

 

Uite aici cate "root-uri" vrei, si mai ieftine: https://www.digitalocean.com/pricing/

Bonus tip: daca faci virtualizare ai si mai multe "root-uri"! Gandeste-te la posibilitati!

 

image.png.912ef0d4b426f1c2bb311575f272e8ec.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ionut@kali:~$ sudo su
[sudo] password for ionut: 
root@kali:/home/ionut#

 

Got root! Ce fac acum? 

 

root@kali:/home/ionut# find / -name arhiva_de_scan
root@kali:/home/ionut# find / -name hack_nasa.pl
root@kali:/home/ionut#

 

Nu pare sa mearga. 

  • Haha 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...