Jump to content
zin0

cumpar php shells

Recommended Posts

Daca eu am magazin de izmene si vii tu cu bratul plin de izmene la mine in magazin si strigi "Ia izmana ieftina de la baiatu!", e corect ?

Iti deschizi threadul tau unde cumperi sau vinzi ce vrei. In threadul asta raspund doar cei cu oferte.

// edit: Daca nu pricepi, iti explicam. Daca nu vrei, iti dam ban. E simplu.

Asa ca eject de aici. Pe viitor poate inveti sa vorbesti frumos.

Romania e asa din cauza altora. Se merge pe smecherie si ciordeala. Inclusiv blana ursului din padure ce o vindeti aici, este ilegala.

Shell-urile alea sunt site-uri cu securitatea compromisa. In mod sigur nu le veti utiliza pentru a aduce mai multi enoriasi bisericii.

Flood, scam, spam si alte manarii, altceva nu aveti ce face pe ele. Daca tot va acceptam cu anunturi fara sa contribuiti cu nimic la comunitate, macar respectati-va intre voi si nu va bagati peste threadurile altora.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

eu consider ca e loc pentru toti, daca tu esti de rasa proasta e problema ta, nu cred ca toti gandesc la fel, si nici nu m-am bagat peste nimeni cu nimica, pur si simplu am zis ca ma intereseaza si pe mine. de aia e romania unde e, din cauza alora ca si tine :)))))))

B? mucus, nu te mai trage de ?ireturi cu omu', c? nu îi ajungi nici la glezn? cu cuno?tiin?ele. ?i în primul rând are dreptate, te-ai b?gat peste topicul altuia. ?i nu mai b?ga faza cu România e aici din cauza etc c? nu te sco?i.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...