Jump to content
aelius

Get VIP+ on RST!

Recommended Posts

- De ce vrea VIP

- Ce skills tehnice are

- Varsta (optional)

---------------------------

- Pt CT/Avatar si Private section

- sunt gamer pur deci nu stiu cam nimic din programare sau ramuri ale ei(intzeleg unpic C# si Js) ci doar sa fac bani din jocuri :), dar nu ma punetzi sa postez aici metode ca ar insemna sa-mi omor veniturile :(, dar probabil ash posta undeva in private section, depinde cati sunteti interesati. In rest orice am nevoie fac cu google :D, dar stiu AutoCAD si 3DsMax, acum sunt la curs pt certificat international autodesk prin Link-Academy

- 25 ani :)

Respect all !

Link to comment
Share on other sites

Pff, serios? Pe premisa ca rangurile de VIP s-au dat daca v-ati facut remarcati si s-a si votat pentru fiecare, credeti ca vine VIP-ul pentru photoshop, custom title sau "hello world" intr-un limbaj de programare gen html? Cine n-a remarcat ironia si nu cunoaste sarcasmul, nu merita VIP. Pentru ceilalti, scrieti in brainfuck un program care calculeaza numerele prime dintr-un sir Fibonacci.

Sent from a shitty phone, in a shitty train.

Link to comment
Share on other sites

scrieti in brainfuck un program care calculeaza numerele prime dintr-un sir Fibonacci.

No offence, calcularea se refer? la opera?ii, ai uitat s? specifici care opera?ie, ex: adunare, înmul?ire.. etc.

ON: Ce observ, no offence din nou, c? media de vârst? la cererile VIP este "dureros de fraged?", de?i evident postul lui tex este cât se poate de sarcastic. ?i ca s? citez pe cineva care mie îmi place destul de mult: "De b?ie?i, numai de bine".

Respect!

Link to comment
Share on other sites

1. Sa fiu si eu mai atragator.

2. Istoria Romanilor + English Grammar + Romanian Grammar ; Stiu sa gatesc, dar din pacate doar oua prajite si cartofi prajiti ; Stiu sa lovesc bine cu pumnul, ultima data am testat calitatile mele pugiliste pe unitatea mea centrala, dar au venit si rezultate bune: mergea harbul, da-l dracu' !

3. Luna viitoare fac 21, dar deja ma simt ca un mosneag care saliveaza dupa funduri bombate, dar mai si simt ca-mi fuge pamantul de sub picioare cand joc fotbal...

Ca punct suplementar, mai frecventez si forumuri legate de domeniul IT.. (Ragezone, poate cel mai mare si popular forum existent)

Edited by Cuddlybunny
Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce pe fiecare site trebuie sa fie, de altfel si pe alte site-uri, acest tip "ranking" sau ceva de genu': vipurile si plebea, deoarece eu consider ca o comunitate trebuie sa se ajute nu sa se claseze pe baza unor cunostinte sau bani astfel incat cei de jos sa nu poata vedea posturile vip-urilor si asa mai departe....poate voi fii criticat dar asta e realitatea si trebuie sa o acceptam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...