Jump to content
Valium

AdNetTelecom/NetServ

Recommended Posts

Asa, ca prin magie am luat acces la AdNetTelecom in cateva servere si in clientii NetServ pe un WHM (cam 100), accese in Firewall, echipamente si etc..bun, urc eu shell-uri in ei, in clienti, backup-uri la ce imi place, tot tacamul, problema e acum ce fac eu cu serverele? Ca mi-e cam naspa sa ii sun sa le spun ba, vezi ca te-am umplut de shell-uri si ti-am intrat pe servere..

Nu veniti cu raspunsuri tampite, stiu ce am facut, si acum daca as vrea si tot nu cred ca am notat toate shell-urile, log-uri nu prea sunt lasate, probabil daca nu zic nimic raman cu accesul in toti clientii si ce am mai facut eu pe acolo...e de cacat, vreau sa-l sun pe om sa-i spun sau sa pun pe cineva, da' dupa ma gandesc sa nu ma ia in pula stiu ca-i cacat ce am facut dar cum am spus si sa vreau si nu mai pot sterge tot ce am facut. Nu m-am atins de clienti etc, nu am sters nimic sau copilarii din astea, faza e ca acum, ma uit mai bine dupa om si vad ca are functii destul de mari..

Vreau o parere, sa-l anunt pe om de ce probleme are riscand dupa sa ma ia in pula sau sa-l las in pace? Puteam sa iau acces in mai multe, dar ma gandesc ca-i de cacat, omu' a muncit si pula mea si cei ce au facut site-urile la fel, multe sunt scrise de la 0, probabil ca shell-urile le vand ca-s site-uri mari sau le folosesc pentru diverse cacaturi, JDB poate..

Edited by Valium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...