Jump to content
Silviu

Activez conturi Google gratuit (verificare telefon)

Recommended Posts

Acuma sunt foarte multumit de asta, ca stiu ce "pain in the ass" e treaba asta cu nr. telefon, si stiu si cat am "googalit" ca sa-mi activez niste conturi "anonime". Dar aici vine treaba...eu m-am conectat "secure" la service-urile care ofereau casuta sms pe nr. de diferite tari si a fost putin frustrant din pricina vitezei, dar daca nu ma mai "protejez" si vin la tine, ca na...te stiu ca esti de incredere, cand diicot-ul ajunge la usa ta...eu luand sms de confirmare de la tine "neprotejat" vrei sa-ti spun unde ajunge log-ul cu ip-ul meu? :)

Link to comment
Share on other sites

cand diicot-ul ajunge la usa ta...eu luand sms de confirmare de la tine "neprotejat" vrei sa-ti spun unde ajunge log-ul cu ip-ul meu? :)

Acolo unde ajunge in toate cazurile in care faci prostii neprotejat. Ca idee, el a zis ca activeaza conturi, nu ca e un zid intre cei care folosesc conturile sa faca prostii si DIICOT.

In final, te sfatuiesc sa nu faci prostii.

Link to comment
Share on other sites

Ba, eu am baut si am fumat...dar am vrut sa fiu precis! Nu ma intelegeti gresit, ca nu fac prostii....chiar azi am trimis o "scrisoare" la DNA, si nu in calitate de cercetat, si nici de colaborator :)

//In fine, ce voiam eu defapt sa exprim este ca am vazut multi incepatori care inclina spre "black hat", fara sa stie macar pe ce lume traiesc! Vad postul tau si te iau ca atare! Cred printr-un moment de "sclipire" ii poti ajuta sa-si indeplineasca scopul "orb"!

Edited by yo20063
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...