Jump to content
Stfean_Iordache

[VAND]Conturi Verificate SMS

Recommended Posts

Vand conturi verificate SMS PE ORICE SITE !!!!

Vand pva facebook/gmail/youtube si oriunde e nevoie de verificare sms !!! Am numere de telefon romanesti .

Pretul per cont este de 2.50$ , dar este negociabil , puteti trimite pm cu ofertele voastre . Reverificarea in prima saptamana e gratuita doar o data , dupa e 0.50$ per reverificare .

Daca e nevoie imi spuneti pe ce site aveti nevoie si le fac , iar apoi le trimit intr-un fisier text de tipul:

mail | password | password_of_mail | socksul_folosit(atentie nu garantez functionarea socksului dupa livrare).

La mai multe cumparate dau discount . Plata o accept prin paypal/bitcoin (recomandat bitcoin) .

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

Pai tu mie imi plateai 5$ pe 20 conturi verificate si vinzi cu 2,5$ ? Nu cred ca e vreunul sa nu stie de Free SIM de la Orange .In fine , bafta !

am si zis ca depinde de comanda , daca ai nevoie de un singur cont pretul e 2.50$ daca cumperi mai multe scade semnificativ pretul....ok comanda-ti free simuri de la orange....cand strangi jumate din cate am eu deja au expirat primele...

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru vouch .

Da , poate nu am pus bine preturile . Eu m-am inspirat dupa ofertele de pe BHW .

Daca are cineva nevoie de conturi sa imi trimita mesaj cu oferta si negociem . De asemenea ofer 5 conturi gratuite pe orice site la alegere primilor 3 membri ce trimit pm . Atentie ofer conturi doar membrilor de valoare (cu posturi si vechime) de pe forum .

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru vouch .

Da , poate nu am pus bine preturile . Eu m-am inspirat dupa ofertele de pe BHW .

Daca are cineva nevoie de conturi sa imi trimita mesaj cu oferta si negociem . De asemenea ofer 5 conturi gratuite pe orice site la alegere primilor 3 membri ce trimit pm . Atentie ofer conturi doar membrilor de valoare (cu posturi si vechime) de pe forum .

"Membrii de valoare"->Made my day, m-am gandit la dedicatii cu manele pentru nunta, sa fie la valoare;)))

ON:Vouch pentru stefan, membru de incredere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...