Jump to content
ehd

[Vand]Cartele Orange PP cu doua numere, unul intern altul international

Recommended Posts

Vand Cartele Orange PP cu doua numere, unul local altul international.

Reincarcarea cartelelor o realizez eu cu cat aveti nevoie contra cost. Doveziile reincarcarii vor fi furnizate adminilior in caz de probleme..

Costul unei cartele este de 12 euro PayPal.

Expediez prin posta prin plic normal cu dovada video a predarii plicului operatorului postal sau introducerea in cutia de expeditii.

Credit initial 4 euro asta echivaleaza cu 100 verificari conturi inclusiv craiglist, google, ..etc.

Cand comandati imi zice-ti doar din ce tara doriti numarul de telefon si pe privat adresa de expediere.

Numerele nu sunt folosite anterior si nu sunt blocate, merg pe orice telefon mobil din romania in reteaua orange.

Preferential contra unui cost suplimentar pot furniza si cartele cu numar dublu si in alte retele (cosmote, vodafone, wind, tim, .. etc)

Contra unei sume importante puteti beneficia de serviciul de spoofing ID si numere de aur.

Activarea unui numar dureaza intre 24 si 48 de ore(pe orange).

Edited by ehd
Link to comment
Share on other sites

E prima data cand aud de asa ceva.

Pune si tu doua numere, baga cartela intr-un iPhone sau alt telefon single-sim.Pune un moderator/user de "incredere" sa te sune si fa un videoclip cat se intampla asta.

Cum suni de pe al 2-lea numar (din strainatate)?

Mi se pare mie sau are legatura cu roaming-ul?

De ce trebuie sa imi reincarci tu cartela daca e PrePay?

Am gasit: http://www.orange.md/?c=2&p=1&s=13&sc=239

FREE UP.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

salut nu are legatura cu roaming-ul.

momentan nu mai am dar primesc saptamana viitoare.

fac acest test doar daca te intereseaza sa cumperi si inainte depui banutii la un moderator/admin.

si daca e sa facem testul cum ai dori, sa fiu sunat pe numarul din strainatate si sa raspund pe cartela din romania sau invers..daca intelegi la ce ma refer, oricum pot face ambele teste..

ar mai fi o varianta ! daca suporti curierul/posta sa iti trimit o cartela de test, cand primesc mai multe, eu zic ca asa este cel mai ok.

Link to comment
Share on other sites

numere de aur = ?

Adica 0754545454 sau 0729999888

// Oricum , eu nu cred o iota din ce vinde baiatul asta .Goldnumbers , TIM / Wind cu 2 numere de tari diferite .Eu stiam ca se poate , dar ai 2 numere din aceeasi retea .In fine , bafta .

//Edit 2: Nu cred ca mai duci tare mult pe aici , daca vorbesti de verificari Craigslist , schimbi admin panel de Shop pentru smtp de Vatican , la cerere faci sqli si dai acces la webshopuri si alte tampenii ce mai oferi tu .Multe chestii din ce zici tu aici sunt aberatii .SMTP de Vatican , WTF ?

Edited by bodostyle
Link to comment
Share on other sites

salut nu are legatura cu roaming-ul.

momentan nu mai am dar primesc saptamana viitoare.

fac acest test doar daca te intereseaza sa cumperi si inainte depui banutii la un moderator/admin.

si daca e sa facem testul cum ai dori, sa fiu sunat pe numarul din strainatate si sa raspund pe cartela din romania sau invers..daca intelegi la ce ma refer, oricum pot face ambele teste..

ar mai fi o varianta ! daca suporti curierul/posta sa iti trimit o cartela de test, cand primesc mai multe, eu zic ca asa este cel mai ok.

Draga domle vanzator,

Tin sa te anunt ca eu, client fiind, am dreptul sa iti cer orice demonstratie legata strict de capabilitatile, proprietatile sau caracteristicile produsului respectiv. Asta in primul rand...

In al doilea rand... : de unde pana unde ajungi tu sa ceri clientului sa DEPUNA GARANTIE? Bre, nici chinezii nu fac asta. Iti arat esantioane de proba primite cu titulatura TESTING.

Daca erai cu ceva capatana pe umeri faceai tot setul demo inainte sa postezi anuntul. Parerea mea: daca tot vreti un astfel de produs va recomand sa utilizati ceva luat din magazin. Motivele sunt multiple: posibilitatea unei tepe, garantie, eventuale vicii hardware si, poate cel mai grav, nu sunt nevoit sa ma gandesc cu frica la cel care imi pune creditul pe cartela(ma refer la incarcarile din conturi furate /bancare/paypal si/sau alte sisteme de plata).

Edited by tedeus
Link to comment
Share on other sites

salut nu are legatura cu roaming-ul.

momentan nu mai am dar primesc saptamana viitoare.

fac acest test doar daca te intereseaza sa cumperi si inainte depui banutii la un moderator/admin.

si daca e sa facem testul cum ai dori, sa fiu sunat pe numarul din strainatate si sa raspund pe cartela din romania sau invers..daca intelegi la ce ma refer, oricum pot face ambele teste..

ar mai fi o varianta ! daca suporti curierul/posta sa iti trimit o cartela de test, cand primesc mai multe, eu zic ca asa este cel mai ok.

Salut, platesc eu transportul postei prin PayPal sa imi zici cum e si facem si testul, am un DSLR destul de bun, postez testul pe forum si pe youtube.Daca e pe bune faza o sa ai cumparatori.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...