Jump to content
GraFFik

CodeCanyon | Viral Media Portal

Recommended Posts

Am editat si eu , vazusem dupa aia .Oricum , ma refeream ca pui probe ca toate sunt cumparate .Din banii tai , nu cred. Oricum , problema ta .

Multumim de share graffik. Este minunat sa vedem ca oamenii ca tine se gandesc si la altii.

Off topic:

@bodostyle afla ca nu toti mananca acelasi fel de mancare timp de o saptamana, ca nu toti poarta aceleasi izmene 5 zile... Pe scurt: accepta politicos, daca ai nevoie, ceea ce ti se da si cu asta basta. Faptul ca e platit din banii lui, sau ai firmei, nu este problema ta. De unde pana unde il tragi la raspundere? Eventual cere-i si marimea maciucii si vezi daca, prin comparatie, te bate sau nu. De maine sa ii trageti la raspundere si sa le cereti justificari si administratorilor pentru orice post in care fac share de materiale...

Parerea mea: graffik, nytro, tex si inca vreo 4-5 fac un lucru minunat oferind lucruri utile comunitatii. Sunteti frustrati ca nu puteti face acelasi lucru? Va doare? La munca...

Imi cer scuze pentru off topic...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Latest Update

Version 1.4

Added License verification.

Added Recaptcha support.

Added Tags modification in admin panel.

Fixed Static Ads bug.

Fixed Permalinks, Tags bugs

Fixed Password Reset bug.

Fixed titles bug in RSS feeds.

Fixed Comment Id missing bug.

Fixed some other minor bugs

Overall optimized.

Download Link! Same Hint!

WVVoU01HTkRWWHBSVXpoMlpETmtNMHh1VG14aWJWSjZZMGRHYWxwVE5XcGlNakIyV20xc2MxcFRPWE5rV0ZVd1RUSkZKVE5F

Link to comment
Share on other sites

Salut , de mult caut pe internet o versiune "free" si lipsita de bugguri . Momentan nicio versiune nu accepta sa ramana bifata optiunea de "on" la Social Sharing si sunt curios daca la tine ramane bifata dupa ce apesi "update" . Daca da poti sa ma ajuti putin mai mult cu decriptarea aia ca nu am nici cea mai vaga idee legata de cum se face :(

Link to comment
Share on other sites

Scriptul original de la inceputul acestui topic

// m-am razgandit intre timp: nu il las deschis la publicul larg pentru a se evita modificarea acestuia cu fel si fel de sheluri sau alte coduri ofuscate.

Scriptul il voi da doar membrilor cu reputatie si fara "antecedente".

Edited by BLKoldSUN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...