Jump to content
utorent

Buna seara La multi ani in 2014.......

Recommended Posts

Ma numesc Danut am 25 de ani sunt din Iasi si ma pasioneaza jocurile pe net in special Cunter-Strike fac servare refac forumuri situri comunitati de Cunter-Strike ,si mai am o pasiune in legatura cu flodul pentru jocuri .

AM O NELAMURIRE AS PUTEA SA IMI RECUPEREZ CONTUL DE PE MIRC.

Va salut si va respect.

Edited by utorent
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma numesc Danut am 25 de ani sunt din Iasi si ma pasioneaza jocurile pe net in special Cunter-Strike fac servare refac forumuri situri comunitati de Cunter-Strike ,si mai am o pasiune in legatura cu flodul pentru jocuri .

AM O NELAMURIRE AS PUTEA SA IMI RECUPEREZ CONTUL DE PE MIRC.

Va salut si va respect.

Not good...gandeste-te ca muncesti sa faci un server se CS si-i trece prin cap unuia sa floodeze server-ul din cauza ca a injurat un admin si a primit ban. In legatura cu Mirc-ul...this sucks, zici ca ai 25 de ani ? Mircul a murit demult !

Link to comment
Share on other sites

Lasa-ti ma omul in pace, ca si `fluuud`-ul e o meserie pentru unii. Daca zice ca e expert atunci poate ne raspunde la cateva intrebari:

1. Difrenta dintre protocoale TCP si UDP?

2. Daca mai dai si tu `fluuud` cu ping, atunci cum functioneaza protocolul ICMP?

3. Ce este un SYN `fluuud`. De fapt si cum functioneaza un 3-way handshake la initializarea conectiunii TCP?

L.E.: La multi ani si tie! Lasa Counter Strike-ul, ar trebui sa te apuci de ceva constructiv de pe acum ca in 2038 e sfarsitul lumii si vei regreta ca ti-ai pierdut viata in gaming...

Edited by totti93
Link to comment
Share on other sites

Lasa-ti ma omul in pace, ca si `fluuud`-ul e o meserie pentru unii. Daca zice ca e expert atunci poate ne raspunde la cateva intrebari:

1. Difrenta dintre protocoale TCP si UDP?

2. Daca mai dai si tu `fluuud` cu ping, atunci cum functioneaza protocolul ICMP?

3. Ce este un SYN `fluuud`. De fapt si cum functioneaza un 3-way handshake la initializarea conectiunii TCP?

L.E.: La multi ani si tie! Lasa Counter Strike-ul, ar trebui sa te apuci de ceva constructiv de pe acum ca in 2038 e sfarsitul lumii si vei regreta ca ti-ai pierdut viata in gaming...

Let me !

1 - si partial 3 : http://stst.elia.pub.ro/news/RC/Teme_RC_IVA_2011_12/Lecu%20tica%20vidrascu%20442A%20Algoritmi%20de%20control%20al%20congestiei%20.pdf

2: Internet Control Message Protocol, ICMP, How ICMP Work, ICMP Header, ICMP Message Header

3: SYN Flood Definition

Sunt sigur ca tu stiai deja toate astea ... Dar sunt la un google distanta , oricine ti le poate spune .

Link to comment
Share on other sites

Lasa-ti ma omul in pace, ca si `fluuud`-ul e o meserie pentru unii. Daca zice ca e expert atunci poate ne raspunde la cateva intrebari:

1. Difrenta dintre protocoale TCP si UDP?

2. Daca mai dai si tu `fluuud` cu ping, atunci cum functioneaza protocolul ICMP?

3. Ce este un SYN `fluuud`. De fapt si cum functioneaza un 3-way handshake la initializarea conectiunii TCP?

L.E.: La multi ani si tie! Lasa Counter Strike-ul, ar trebui sa te apuci de ceva constructiv de pe acum ca in 2038 e sfarsitul lumii si vei regreta ca ti-ai pierdut viata in gaming...

Good point totti. Pentru mine esti expert in FLUUD doar daca gasesti o metoda mai buna de a "inunda" un protocol. (sau sa inunzi un protocol "secure").

O alta intrebare @utorent: Ce parere ai despre ssl flood? Cam cum ar fi arhitectura unui atac flood pe 443?

ON: Tu ori esti prost! ori te faci!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...