Jump to content
tudor13mn13

Proxy DDOS v2.0 BETA

Recommended Posts

@dang3r1988

Din punct de vedere gramatical,nu stii ce vorbesti crede-ma .

Mai bine cititi ce a scris aelius despre webservere,invatati cum functioneaza si pe urma puteti inventa idei de proxy DDoS si alte tool-uri de distrus radio-uri online si vise umede de baietei cu cosuri ce se sparg la counter-strike,metin sau ce cacat se mai joaca acum

Link to comment
Share on other sites

@dang3r1988

Din punct de vedere gramatical,nu stii ce vorbesti crede-ma .

Mai bine cititi ce a scris aelius despre webservere,invatati cum functioneaza si pe urma puteti inventa idei de proxy DDoS si alte tool-uri de distrus radio-uri online si vise umede de baietei cu cosuri ce se sparg la counter-strike,metin sau ce cacat se mai joaca acum

nu am chef sami iau bann dintr.o prostie... sa zic altele, aici e un forum de ,,hack,,sa inveti cateceva!!! din cate stiu eu, nu un forum de limba romana, gramatica sau e unul de ,,tocilari,, !!!!????!!! :)) sau uni doar se remarca prin unele cuvinte mici...

Link to comment
Share on other sites

nu am chef sami iau bann dintr.o prostie... sa zic altele, aici e un forum de ,,hack,,sa inveti cateceva!!! din cate stiu eu, nu un forum de limba romana, gramatica sau e unul de ,,tocilari,, !!!!????!!! :)) sau uni doar se remarca prin unele cuvinte mici...

Nu e nici forum de "hack" nici forum de "tocilari" este un forum despre securitatea IT.

Si ti-as sugera sa scrii corect gramatical , pentru ca altfel te faci de ras nu de alta.

P.S: Mda..nu e facut destul de bine tool-ul s-ar putea sa ii fac un update curand.Puteti sa il folositi in continuare pentru trafic/voturi.

Edited by tudor13mn13
Link to comment
Share on other sites

Nu e nici forum de "hack" nici forum de "tocilari" este un forum despre securitatea IT.

Si ti-as sugera sa scrii corect gramatical , pentru ca altfel te faci de ras nu de alta.

P.S: Mda..nu e facut destul de bine tool-ul s-ar putea sa ii fac un update curand.Puteti sa il folositi in continoare pentru trafic/voturi.

Ceea ce spui tu sunt vrajeli mici pentru copii cu capul spart, toata lumea mai gresim de ras nu cred ca ma fac pentru asa ceva nimeni nu.i perfect pun pariu ca si tu ai grest sau ai facuto din neatentie dar intodeuna se gaseste unul mai ,,destept,, sa caste ochi inutil,,bagarea in seama prostie mare,, .Parerea mea, ca astea sunt niste postari inutile ne putem bate in cuvinte mult timp si nu au nici o legatura cu programul

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce spui tu sunt vrajeli mici pentru copii cu capul spart, toata lumea mai gresim de ras nu cred ca ma fac pentru asa ceva nimeni nu.i perfect pun pariu ca si tu ai grest sau ai facuto din neatentie dar intodeuna se gaseste unul mai ,,destept,, sa caste ochi inutil,,bagarea in seama prostie mare,, .Parerea mea, ca astea sunt niste postari inutile ne putem bate in cuvinte mult timp si nu au nici o legatura cu programul

Da' vorbeste-n plm corect.Daca esti in alta tara si ai uitat limba noastra, scrie dracului in engleza ca ne faci tara de cacat...

Link to comment
Share on other sites

nu am chef sami iau bann dintr.o prostie... sa zic altele, aici e un forum de ,,hack,,sa inveti cateceva!!! din cate stiu eu, nu un forum de limba romana, gramatica sau e unul de ,,tocilari,, !!!!????!!! :)) sau uni doar se remarca prin unele cuvinte mici...

Ultimul raspuns ca nu imi sta in fire sa prelungesc dezbateri de genu.

Forumul asta de "hack" te poate invata foarte multe daca mintea ta te ajuta sa il folosesti.Luand un program , nestiind cum functioneaza , nu cred ca se numeste invatat. Inainte sa imi spui ca ma remarc prin unele cuvinte mici , invata sa scrii in asa fel incat sa nu fie obositor pentru nimeni sa iti citeasca ineptiile imature cu exprimare de copil manelizat.

Link to comment
Share on other sites

La ce dau browse and reload?

si cu hackul asta nu prea am inteles ce pot face

va rog sa imi dati pm sau ceva ca eu sunt incepator si nu prea le am cu hackurile si chiar vreau sa invat

daca ma poate ajuta cineva sa ma aduage pe skype abdu.lica2

Edited by Usr6
2 x post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...