Jump to content
llegionl

Idee afacere. Pareri

Recommended Posts

vreau sa incerc sa castig si eu niste bani din afiliere

uitati metodele ce vreau sa le pun in practica

sa creez doua pagini de facebook

una internationala

si una doar cu romani

sa fac rost de vreo 100.000 likeuri pe fiecare

sa postez in fiecare zi pe cea internationala vreo 20 de produse din amazon afiliates si pe cea romaneasca ceva linkuri din profitshare

ce ziceti ?poate sa mearga?

singura problema e de unde sa fac rost de fani pentru pagini.si fani sa fie reali

poate vrea cineva sa-mi fie partener...

astept pareri,contraziceri...

Edited by llegionl
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa oferi ceva sa fie de interes pentru utilizatori, altfel nu vad de ce ar da subscribe undeva sa primeasca SPAM cu link-uri afiliate. Nu prea suna a afacere.

// edit: Orice consideri ca este util pentru un grup de oameni. Nu poti sa multumesti pe toata lumea si deasta ma refer strict la un grup de oameni.

Poate sa-ti faci un blog si pe el sa pui produsele cu aff, iar pe blog sa ai articole de calitate.

(e doar o idee)

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

in genul asta de grupuri peste 60% posteaza linkuri si restul de 40 nu prea cumpara

eu vreau sa am pagini cu continut bun printre care sa pun mai cate un link ,nu foarte multe sa fac spam

nu ar fi mai usor sa postezi linkurile tale pe diferite grupuri pe FB?. Sunt destui care fac asa.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...