Jump to content
Acidripp

SUPER, mega, ultra-sugestie

Recommended Posts

Eu sunt de acord, RSTrivia.

O mica "observatie", Kabron nu merita sa fie moderator.

(18:04:09) askwrite: kartoane, stii ce cadou ti-a facut zatarra?

(18:04:26) askwrite: http://sugepula.com/ + http://karton.sugepula.com/

(18:05:31) askwrite: http://kabron.sugepula.com/

3. Moderatorii/Adminii chatului nu sunt pusi de pomana, de aici rezulta ca orice atac, direct sau indirect asupra lor duce la sanctionare

:) bine, pa.

Link to comment
Share on other sites

Asa, care-i faza?

Ti-am aratat ce "cadou" ti-a facut zatarra, ce-am facut gresit in asta?

Nu cred ca e motiv de ban.

Eu zic sa ramaneti ON-TOPIC, exista zona de reclamatii daca sunt probleme, nu are rost sa ii stricam omului topicul.

P.S

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.

Poate avem si moderatori pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Ce titlu nesuferit de c.a.n.c.a.n ai bagat. Nu mi place idea, suntem gradinita sau o comunitate serioasa? Daca sensul vietii tale iti surade pentru trivia fa ti un script, urcal online si adunai pe toti acolo.

Edited by sharku
Link to comment
Share on other sites

Ce titlu nesuferit de c.a.n.c.a.n ai bagat. Nu mi place ideea, suntem gradinita sau o comunitate serioasa? Daca sensul vietii tale iti surade pentru trivia fa ti un script, urcal online si adunai pe toti acolo.

Ai intrat vreodata pe chat?

Link to comment
Share on other sites

Am intrat. Cand ma plictisesc mai invat ceva programare nu astept trivia sa mi traiesc viata pe chat. Te plictisesti, cauta si fa ceva util.

uite sharku, ti-a raspuns Renegade, ca idee nu te obliga nimeni sa joci trivia, am mentionat sa fie un canal separat, nu vad de ce te deranjeaza aceasta sugestie

este o ideea interesanta.pe baza intrebarilor puse mai invatam cate ceva nou
Link to comment
Share on other sites

Am intrat. Cand ma plictisesc mai invat ceva programare nu astept trivia sa mi traiesc viata pe chat. Te plictisesti, cauta si fa ceva util.

nu inteleg un lucru si nici nu cred ca il voi intelege vreodata.de fiecare data cand cineva propune ceva trebuie sa vina altcineva cu astfel de observatii (care in majoritatea cazurilor degenereaza) in loc sa stea in banca sa.daca vrei sa-ti exprimi o parere atunci fa-o doar pentru tine.

NO OFFENCE

Edited by Renegade
Link to comment
Share on other sites

uite sharku, ti-a raspuns Renegade, ca idee nu te obliga nimeni sa joci trivia, am mentionat sa fie un canal separat, nu vad de ce te deranjeaza aceasta sugestie

Ai uitat ca mereu trebuie sa intervina cate un destept de asta pe care-l deranjeaza orice?Dar el nu intelege ca o sa-i apara doar un groupbox acolo si nimic mai mult de atat, dar romanul tot roman ramane.

@on, Pro, de ce nu?Trebuie sa ai probleme mintale sa fii atat de negativist pentru orice care nici macar nu te incurca.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba spuneti, ca nu se respecta nimic. Astazi intrasem asa de forma pe chat si deja am fost luat la misto pe baza unui reply dat unui utilizator. Chatul nu face decat sa deschida conflicte, dar am fost aje dAjtept ca l-am lasat pA fraier sa se destrabaleze alaturi de ai sai hecAri.

Inchideti ca este mai bine! ie plin de shitty leimars.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca se incing spiritele aici. Eu unul nu sunt de acord, e opinia mea. Am dreptul la libera exprimare. Voi daca sunteti de acord nu trebuie sa-mi veniti mie cu x motive sa-mi demonstrati ceva. Fiecare cu parerea lui nu sa dati cu presupusu la parerile altora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...