Jump to content
ehd

[Vand] Servicii white-black

Recommended Posts

Ofer servicii in domeniul securitatii IT atat white cat si black contra cost (accese, vulnerabilitati, exploit-uri 0 day, licente, baze de date, bloguri, recuperari parole, furnizare date, diverse scripturi si dispozitive utile, metode si tehnici noi in multiple domenii).

Daca nu va raspund nu va suparati lucrez 16/24, asteptati chiar si o saptamana, ca o sa va raspund.

Ca s-a lasam si pe altii sa isi publice anunturile la market si sa fie vizibile, va rog sa nu da-ti reply, folositi mesageria privata PM, am si recomandari..

Daca aveti nevoie de ceva ce este conform regulamentului forumului utilizati PM

Daca aveti nevoie de ceva care nu se incadreaza regulamentului descarcati :

Yahoo! Messenger encryption and security software - Encrypt and secure your Yahoo! IM conversations or chats

// id removed

Nu discut mult cu cei care nu au conexiunea encriptata cu Simp pe messenger.

P.S: fara agenti D.I.I.C.O.T :::))) Acidripp

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Vre-ti sa ne jucam ceva? De face-ti offtopic aici?

"Ca s-a lasam si pe altii sa isi publice anunturile la market si sa fie vizibile, va rog sa nu da-ti reply, idei , pareri, rapoarte si alte cacaturi, folositi mesageria privata PM, "

UPDATE 0DAY: VAND ACCES FANCOURIER, DHL, AWB-URI , DESTINATARI EXPEDITORI, LIVRARE, TOTUL SE POATE MODIFICA DUPA CUM DORESTI VALABIL PANA AZI LA ORA 17. PRET 3000 EURO NEGOCIABIL, IMI ALEG DREPTUL SA IMI SELECTEZ CLIENTII. AVANS PP, LR, WU 200 EURO IN CAZ CA NU NE INTALNIM FATA IN FATA

TOTUL ESTE PENTRU INTELEGEREA CUNOSTIINTELOR SI A METODELOR DE EXPLOATARE ONLINE, NU DAU DATE PT. FRAUDA MA INCADREZ REGULAMENTULUI ACESTUI FORUM, BUN PENTRU STUDENTI, PROIECT DE DIPLOMA ETC..:P NU VAND AICI O FAC PE ONION SAU PE HACKERSFORUM.. ETC NU E BAI

p.s CRONIX SI 1337 FAVORITI NU CER AVANS SAU LA RECOMANDARILE LOR

** BlackHats : CAUTA ID-UL MEU SI FOLOSESTE O CONEXIUNE CRIPTATA !

eu as zice ca mai bine ai pune mana pe o carte de limba romana

P.S. = eu i-as da ban astuia

vezi ca INCA ai greseli de limba romana, degeaba ai dat edit

FRATE ERA ORA 8-9 DIMINEATA SI AM DORMIT 3 ORE IN DOUA ZILE EU MUNCESC PE TEREN INTELEGE SI TU CA NU ESTE FORUM DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA LA VARSTA TA IMI PERMITEAM SI EU SA DAU ATENTII LA DETALII, AI SA VEZI SI TU CU TIMPUL DACA TE OCUPI CU HACKING, DACA VREI TE ANGAJEZ CA TEHNOREDACTOR PLM :)

SI CA SA INTELEGI MAI BINE MUNCA DE TEREN ITI POT VINDE 4 HAINE DE IARNA UNA DE LA RDS, UNA DE LA UPC, UNA DE LA ROMTELECOM SI UNA DE LA SERVICII DE CURATENIE, UNEORI ACCES-UL NU IL OBTII NUMAI DIN ENTER ! PE SCURT NU MA DOARE NICI CAPUL P DE COMENTARIILE AIUREA.

SCOATE DRACULUI MILITIA DIN PROFILUL TAU FACI UMBRA FORUMULUI@! EU TI-AS DA BAN PENTRU AIA, ESTI FAN SAU CE ?!

Edited by ehd
Link to comment
Share on other sites

IMI ALEG DREPTUL SA IMI SELECTEZ CLIENTII. AVANS PP, LR, WU 200 EURO IN CAZ CA NU NE INTALNIM FATA IN FATA

Daca LR inseamna Liberty Reserve imi pare rau sa te anunt dar siteul e inchis de fbi de o gramada de timp.

TheTime vrei sa faci colectie de prosti? Asta vinde shopuri pe forum si alte prostii, face tranzactii in categoriile nepotrivite si tu dormi in paleta ca de obicei si dai banuri pentru ca ne luam de distrusii astia.

Edited by putoare
Link to comment
Share on other sites

Ba ia dute-n pula noastra cu serviciile tale. Iauzi la el, servicii securitate IT si vinzi blana ursului din padure. Pai cine cacat e atat de cretin incat sa-ti dea tie acces la echipamentele lui cand 101 % din posturile tale sunt de rahat ? Si cum saracia accepti plati prin LR ? http://www.libertyreserve.com/index.html

Ban permanent. Si dezlipeste in pula mea tasta Caps Lock.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...