Jump to content
Oust

Francmasoni, iluminatii and other shits...

Recommended Posts

Am gasit ceva interesant, spun eu. Poate multi dintre voi nu cred in astfel de cacaturi; nici eu nu sunt decis, dar in proportie de 40-50% cred, dar, mi se rupe.

Oricum... e un interviu destul de interesant, unele afirmatii mi se par destul de adevarate, cu toate ca nu prea sunt confirmari, ehhh...

Bonus by Tex:

P.S: Cine vrea sa raspunda, s-o faca fara dragul de a primi like-uri sau de a face mai multe posturi, rog un moderator sa fie foarte strict, chiar daca suntem la off topic, nu am niciun chef de aberatii, fiti cat mai on topic si rationali.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oust explica asta : Conspiratia zilei : De ce tex si-a schimbat numele in aelius (Lucius Aelius Caesar) ? Va spun eu Lucius ( 6 litere ) , Aelius ( 6 litere ), Caesar ( 6 litere ) = 666 ar putea fi o coincidenta ? Dar voi chiar mai credeti in coincidente ? ???? ?? ? ??

EDIT :

Prietene stiu ca ai ciuda pe mine , dar verifica si la tine care sunt ultimele comentari si despre ce.Nu caracteriza un om, pe care nici macar nu il cunosti in realitate.

Nu te injur, pentru ca nu ma cobor la nivelul tau de inteligenta, nici nu imi permit.

Nu trebuie sa iti dovedesc tie, ce fac si ce stiu sa fac.Poate sunt hacker, poate sunt gabor,poate sunt de la sri, poate sunt mos craciunul tau care te urmareste...Nu conteaza ce fac eu,bafta.

PS:Credeam ca esti un baiat matur, dar defapt esti ....:)

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Ai citit ce am scris la P.S ?

P.S: Cine vrea sa raspunda, s-o faca fara dragul de a primi like-uri sau de a face mai multe posturi, rog un moderator sa fie foarte strict, chiar daca suntem la off topic, nu am niciun chef de aberatii, fiti cat mai on topic si rationali.

Pai du-te-n pizda ma-tii de rahat imbecil, vezi ca incepi sa-ti permiti cam multe si s-ar putea sa-mi trag pula-n rasa ma-tii la prima ocazie.

Ratatule, cum pizda ma-tii iti permiti tu sa comentezi la mine, toate posturile tale sunt cu vandut/cumpar, ai postat tu ceva interesant (macar la off topic) ca sa poti sa imi faci mie off topic in thread?

Tot ce faci e sa arati cu degetul, in stanga si dreapta, sa pui intrebari idioate, din 2010 pana acum n-ai facut nimic aici, ai 705 posturi de-an-pulea.

P.S: Merit warn, eventual ban 7 zile.

Link to comment
Share on other sites

Oust explica asta : Conspiratia zilei : De ce tex si-a schimbat numele in aelius (Lucius Aelius Caesar) ? Va spun eu Lucius ( 6 litere ) , Aelius ( 6 litere ), Caesar ( 6 litere ) = 666 ar putea fi o coincidenta ? Dar voi chiar mai credeti in coincidente ? ???? ?? ? ??

EDIT :

Prietene stiu ca ai ciuda pe mine , dar verifica si la tine care sunt ultimele comentari si despre ce.Nu caracteriza un om, pe care nici macar nu il cunosti in realitate.

Nu te injur, pentru ca nu ma cobor la nivelul tau de inteligenta, nici nu imi permit.

Nu trebuie sa iti dovedesc tie, ce fac si ce stiu sa fac.Poate sunt hacker, poate sunt gabor,poate sunt de la sri, poate sunt mos craciunul tau care te urmareste...Nu conteaza ce fac eu,bafta.

PS:Credeam ca esti un baiat matur, dar defapt esti ....:)

Ar putea fi o coincidenta, ar putea fi, dar voi chiar mai credeti in coincidente?!

Link to comment
Share on other sites

Oust explica asta : Conspiratia zilei : De ce tex si-a schimbat numele in aelius (Lucius Aelius Caesar) ? Va spun eu Lucius ( 6 litere ) , Aelius ( 6 litere ), Caesar ( 6 litere ) = 666 ar putea fi o coincidenta ? Dar voi chiar mai credeti in coincidente ? ???? ?? ? ??

EDIT :

Prietene stiu ca ai ciuda pe mine , dar verifica si la tine care sunt ultimele comentari si despre ce.Nu caracteriza un om, pe care nici macar nu il cunosti in realitate.

Nu te injur, pentru ca nu ma cobor la nivelul tau de inteligenta, nici nu imi permit.

Nu trebuie sa iti dovedesc tie, ce fac si ce stiu sa fac.Poate sunt hacker, poate sunt gabor,poate sunt de la sri, poate sunt mos craciunul tau care te urmareste...Nu conteaza ce fac eu,bafta.

PS:Credeam ca esti un baiat matur, dar defapt esti ....:)

Te-au prostit legalele.

Mai faceti si voi contact cu o femeie din cand in cand.

Link to comment
Share on other sites

Democratia e valabila numai in cadrul societatii normale.Cand vorbesti de servicii secrete,masoni etcetera deja dispar aceste reguli.Ei isi permit sa faca orice si nu raspund in fata legii.

Un exemplu bun e cu experimentul din Philadelphia,atunci cand au facut un vapor sa dispara.Cel care a vrut sa-i demascheze in fata presei,a fost asasinat in conditii misterioase.Coincidenta?.nu prea cred.

Link to comment
Share on other sites

Un exemplu bun e cu experimentul din Philadelphia,atunci cand au facut un vapor sa dispara.Cel care a vrut sa-i demascheze in fata presei,a fost asasinat in conditii misterioase.Coincidenta?.nu prea cred.

Ai fost tu acolo si ai vazut vaporul cum a disparut?

Link to comment
Share on other sites

Nu,dar am vazut destule lucruri care pana atunci le-am crezut imposibile.Si-apoi povestea respectiva are destule semne de intrebare.

Not really. Ai citit doar ce ai vrut sa citesti. Cauta niste articole scrise de oameni care au fost acolo, nu povesti si cancanuri de pe Dailymail.

Link to comment
Share on other sites

Not really. Ai citit doar ce ai vrut sa citesti. Cauta niste articole scrise de oameni care au fost acolo, nu povesti si cancanuri de pe Dailymail.

Tu esti cam but asa-i?.Care parte din cuvantul conspiratie nu intelegi?.Cei care au lucrat acolo au semnat un contract de confidentialitate.Nu ma mai contrazi ca stiu ce spun.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti cam but asa-i?.Care parte din cuvantul conspiratie nu intelegi?.Cei care au lucrat acolo au semnat un contract de confidentialitate.Nu ma mai contrazi ca stiu ce spun.

Ai fost tu acolo cand au semnat contractul? Contrazi sau contrazice? But sau bot?

Whatever. Te las in mila domnului. Sunt prea "but" ca sa inteleg conspiratiile :))

Link to comment
Share on other sites

Francmasoneria exista si azi (si in Romania) si sunt inscrisi numai oameni cu studii superioare(din cate stiu eu). Subiectul "illuminati & masoneria" nu cred ca isi are un rost aici atat timp cat nu ne priveste. Gasiti pe Wikipedia tot ceea ce "trebuie" sa stiti,adica metodele prin care erau recrutati noi membrii,lista liderilor si ierarhia "piramidei". Oricum conspiratiile sunt de cacat deoarece sunt inventate de oameni destepti pentru a-i speria pe cei slabi de inima si fara minte. "Nu credeti ceva pana nu vedeti cu ochii vostri."

Edited by J
Link to comment
Share on other sites

Ati face bine sa credeti ca exista acesti oameni, un var de a mamei mele este mason, dupa ce a pierdut alegerile pentru functia de deputat a avut o perioada in care avea datorii apoi ca prin minune a ajuns director la 2 televiziuni locale si seful administratiei publice in primarie...

Din Romania foarte multi sunt masoni,in special politicieni,cantareti,actori,chiar si oameni de televiziune. Chiar el imi confirmase ca la o intalnire la vazut pe Jean Paler. Masoni devin doar cei care au studii superioare sau care au o influenta foarte mare asupra unui numar destul de mare de oameni.

Link to comment
Share on other sites

Si aici, pe forum, avem/am avut masoni. Unu era vai de steaua lui, agramat, dadea cu Haviji si aposostroful in site-uri si dupa un an a devenit expert in securitate, inginer in cibernetica, mecatronica, fizica cuantica si General Manager la o firma de securitate. 'De care este.' Oare tot 'pro/re gresul' asta s-o datora masoneriei si stiintelor oculte ?! ;)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...