Jump to content
TheBes7

Nu poti merge linistit pe strada.

Recommended Posts

Deci lol .

Eram si eu in curtea scolii stateam linistit cu colegii si colegele pe jos si deodata vad ca intra unii din resita cica bazati . :|

Prima data se uita la mn si la colegi si arata spre noi si zice sefu gastii " Lasati ma ca sunt mici " .. mama ce bine m-am simtit .

Dupa aceea a vrut sa se duca la una si unu se pupau pe acolo etc.. dar zice unu lasa`l ma .. :|

Si dupaia vede unu mai mare si se duce la el ia dat un motiv de ce il bate ia zis ( De ce te-ai luat de sormea? si el nici nu are sora:| )

Si au inceput sa ii dea pumni si picioare. Erau 15.

Dupa cate am inteles de la prietenii mei astia bat de placere si ca nau ce sa faca .

Unu din gasca e la mine in clasa daca nu era el , eram vanat tot .

Asta a fost povestea si as vrea sa va intreb ce as putea sa fac pentru a evita? Eu m-am gandit la 2 optiuni .

1. Stiu ceva baieti din resita ce s-ar baga pentru mine dar nu stiu exact si sa vin cu aia ( Dar dupa ce si -au luat-o nu o sa tina mult pana o sa mi-o iau si eu inapoi :| ) deci sec:(.

2. Sa ma dau la impreteneala cu toti .

Deja m-am dat la impreteneala cu 5 din 15 .

Ma inteleg destul de bine cu ei .

alte metode de ai evita? sau poate chiar sa le scot smecheria din cap?

PS: Am doar 13 ani .

Stiu ca majoritatea o sa radeti dar nu cred ca nu vi-ati luat-o niciodata in viata;)

Link to comment
Share on other sites

Ce smecheri man?aia is smecherasi din aia de scoala(scolii) etc zic eu,un smecher adevarat ii ala ce are banii,si nu ala ce are 5000€ astazi.si maine pwla,unu ce "curge robinetu tot timpu" ca ala cu banii nici nu se murdareste pe maine,da 100€ la un moldovean sau un unugur ceva :lol: ,si vine si baga cutitu in tine in somn..

//Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

TheBest..lasa ma ca asa te calesti.Iti iei bataie de vreo 5 ori..si a 6 oara nici nu o sa mai simti. :D

Vrei sa fii bine vazut de baietii aia? Ia o sabie si taie-i pe vreo 2-3....ai sa vezi cum te respecta baietii. ;)

Sau daca nu ai tupeu.....stai cu ei....imprieteneste-te...dar vezi ca s-ar putea ca in curand sa trebuiasca sa o arzi si tu cu ei pe la batai.

Link to comment
Share on other sites

mah...daca dau aia in tine...iti mai futi si tu cativa pumi ...dai cu capu de un gard de beton ceva.... mergi la spital scoti dinala medico legal, mergi la politie, i dai in judecata... asta e metoda clean..

sau chemi niste preteni ..si dai pe ei :) ( asta o prefer io )

io eram pe strada cu ink unu...si o comentat cativa... ma intorc la ei...plm..au tacut...dau sa plec ..incep iar...m`am dus, i`am futut un capac..buun..si vine cica sa ma bata...cu vreo 8...io jucam fotbal.. numa ca n`o dat nici unu....a 2-a zi..ma duc io cu 10 pe jos, si 2 masini .. in fatza casei...si ca sa vezi...zmeul nostru o chemat politia ...

daca "sefu" lor...din "banda" aia..o incaseaza klumea..de fatza cu restu...e gata :)

Link to comment
Share on other sites

Ma da multe suferinte .... yo ma abtin sa nu incep .. ca e grav daca imi dau drumu la gura :X

Orikum TheBes7 iti dau un sfat ... veziti de viata ta ... cu ei sau fara ei tot aia e .... daca te bagi cu ei ... o sa fi cel mai slab din grup ( nou venit ) si o sa te ia drept fraer ...

Deci stai in banca ta ... da noroc cu 2 sau max 10 din ei si vetiti de viata ta

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Nu mai incitati la violenta fizica si nu mai dati sfaturi ce pot indemna la actiuni violente. Este ilegal, sunt minori aici ce pot lua sfaturile de bune si putem avem probleme cu site-ul in cazul unor reclamatii.

Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...