Jump to content
tornada

[Vand] Like-uri REALE!

Recommended Posts

Salut,

Vand fani reali, 98% din romania ( restul de 2% sunt tot romani, dar au setat alta tara - plecati in strainatate )

Pot aduce in medie 20.000 pe zi, pe weekend ajung si la 40.000.

Preturi fani Romania:

1000 like - 7 euro

5000 like- 35 euro

10.000 like - 70 euro

Fanii provin din pagini de facebook destul de mari.

Intrucat fanii sunt reali, nu doresc negociere, pretul fiind fix.

Plata se face inainte, prin paypal sau transfer bancar ( aduc 100 fani de proba - pentru a vedea ca pot aduce).

Preturi fani straini:

Pot aduce pana la 5000 fani straini, 100% reali la pretul de 120 euro - timp de livrare 2-3 saptamani.

Pentru 1000 fani pretul este de 30 euro - timp de livrare 3 zile.

Link to comment
Share on other sites

like-urile sunt valabile pentru pagini sau/si pentru postari intr-o pagina ?

Din pacate este disponibil doar pentru pagini!

@stresulicy : Spune-mi cate esti interesat sa cumperi si depinde,nu iti pot oferii demo 100 si apoi nu vreau mersi....

Momentan am o comanda de 1000 pentru o pagina,daca doresti sa vezi progresul da-mi un pm si iti voi da pagina sa urmaresti!

Link to comment
Share on other sites

Din pacate este disponibil doar pentru pagini!

@stresulicy : Spune-mi cate esti interesat sa cumperi si depinde,nu iti pot oferii demo 100 si apoi nu vreau mersi....

Momentan am o comanda de 1000 pentru o pagina,daca doresti sa vezi progresul da-mi un pm si iti voi da pagina sa urmaresti!

Intre timp poate iti faci timp sa imi raspunzi si mie la PM , sau daca nu sa imi dai cei 100 de euro inapoi care ti-am trimis pentru acel iframe ( si dupa 2 zile mi-ai scot ifram-ul de pe site-ul tau )

Link to comment
Share on other sites

Fratilor o luati razna cu preturile astea pentru like de facebook , in primul rand reach-ul nu mai este la fel de stralucit + tipul are o pagina de fb de 50k din ea aduce 10k pe zi like-uri facebook , din care din acestia 10k constant vinde catre 15 persoane :)) practic isi muta fanii lui pe alte x numar de pagini ceea ce nu este rentabil pentru nimeni intr-o oare care masura , doar daca tipul detine un numar impresionant de pagini si/sau trafic.

In ideea in care timpul se cahaie pe el pentru 1000 de like-uri....

Asa ca va vand eu dragii mei. 4 euro/1000 like-uri facebook 100% romania

SUPER OFERTA: Ofer 300 de test pe orice pagina ( ofer atat de putine pentru ca sunt convins ca o sa ceara 50 de persoane si asa sa pot livra la toata lumea. Nu trebuie decat sa da-ti PM

Eu detin 24 de pagini de facebook cu like-uri incepand de la 11k si se termina la 461k , pe ziua de ieri doar pentru un singur site dintr-o singura pagina am avut trafic 17k ( Pot dovedii )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...