Jump to content
gmail

New virtual currency site paying $100 for registration

Recommended Posts

De ce vorbe?ti aiurea? Payoneer pl?te?te..

Ce plateste Payoneer ? 25$ dupa ce primeste referralul tau 100$ ? Activarea cardului e 25$ .Eu pe unul am pus 56$ de pe un site de PPD ca voiam sa vad ce e ala ppd , si mi-a luat 25$ reactivare + 29$ taxa anuala , +2$ sa imi puna banii in cont mai repede(sau ce plm era aia ) si am ramas cu 75 centi .

Link to comment
Share on other sites

Ce plateste Payoneer ? 25$ dupa ce primeste referralul tau 100$ ? Activarea cardului e 25$ .Eu pe unul am pus 56$ de pe un site de PPD ca voiam sa vad ce e ala ppd , si mi-a luat 25$ reactivare + 29$ taxa anuala , +2$ sa imi puna banii in cont mai repede(sau ce plm era aia ) si am ramas cu 75 centi .

ce 25$ ma e activarea cardului ca e 12.95$

Nu mi se par de loc exagerate,comisioanele lor.. 3$ monthly fee,si 2$ la fiecare load,si 3$ la fiecare extragere,pistol cu apa :)

Mie nu mi-o luat nici o taxa anuala :)) si am de vreo 2 luni si ceva payoneer.

Link to comment
Share on other sites

ce 25$ ma e activarea cardului ca e 12.95$

Nu mi se par de loc exagerate,comisioanele lor.. 3$ monthly fee,si 2$ la fiecare load,si 3$ la fiecare extragere,pistol cu apa :)

Mie nu mi-o luat nici o taxa anuala :)) si am de vreo 2 luni si ceva payoneer.

da dar tu nu ti-ai facut cont printr-un prieten, daca iti faceai iti lua 25 activarea pe care tii dadeau innapoi cand primeai o plata de min 100 !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...