Jump to content
OldOS

Alexa la 20 de ani

Recommended Posts

Ajut-o si tu pe Alexa, daca nu poti material da si tu site-ul sau pagina de Facebook mai departe, fiecare donatie conteaza!

Pagina de Facebook: https://www.facebook.com/pages/Alexa-la-20-de-ani/283065015175919

Site-ul: Alexa la 20 de ani: ..ajut-o pe Alexa!.. (la site inca lucrez)

Alexa are 20 de ani acum. De un an de zile se lupta cu o boala crunta si urata, neoplasm ovarian stadiul IIIB - mai pe intelesul tuturor, cancer. De pe o zi pe alta, Alexa a fost nevoita sa renunte la tot ce face un copil de 19 ani si sa infrunte un adevar mult prea dureros pentru ea. Dar curajoasa si optimista, a suportat doua operatii complicate, urmate de 6 cure de citostatice. (gasiti intreaga poveste pe pagina de facebook si pe site)

REPET, PENTRU CINE NU POATE AJUTA MATERIAL FITI OAMENI SI DATI UN SHARE LA PAGINA DE FACEBOOK SI SITE-UL MAI DEPARTE, FIECARE SHARE CONTEAZA PENTRU ALEXA!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Auzi ma, si mama a murit de cancer. Pe ea cine a mai ajutat-o? Imi bag pula in alexa si in toti mortii ei. Terminati cu prostiile astea. Ori ii ajutati pe toti cu cancer ori niciunu.

P.S Vreau si eu un site de donatii ptr mine, vreau sa-mi fac operatii estetice. Daca nu imi fac da canceru in mine

Edited by Sutti
Link to comment
Share on other sites

Auzi ma, si mama a murit de cancer. Pe ea cine a mai ajutat-o? Imi bag pula in alexa si in toti mortii ei. Terminati cu prostiile astea. Ori ii ajutati pe toti cu cancer ori niciunu.

P.S Vreau si eu un site de donatii ptr mine, vreau sa-mi fac operatii estetice. Daca nu imi fac da canceru in mine

Toate site url e astea sunt vrajeala scamuri , se folosesc de pozele unor copii bolnavi de pe net si inventeaza povesti din mers , pina si crucea rosie e o mare amageala de astia ce sa mai zic ...

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa par rau sau insensibil dar.. NU MA INTERESEAZA. Sunt multi oameni care mor din aceasta cauza si pentru ei nu se face nimic special :) chiar acum poate moare 1 om de cancer , lu ala de ce nu i se fac donatii?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...