Jump to content
hackedss

Vand Steam

Recommended Posts

Scuzati de off topic, tu vinzi cu 5 euro un CONT care contine doar Counter Stike 1.6, Counter Stike Condition Zero, Counter Stike Condition Zero Deleted Scenes ?

Lol, macar daca era gift sau licenta mai ziceam de 5 euro, contul il poti recupera imediat.

De ce iti place sa te bagi la om in topic aiurea?De unde stii tu 100% ca ramai fara el? Da, 5 euro e pretul la un cont cu 1.6, nu sunt prieten cu el sau nu ma bag ca sa-i iau apararea, ci prea destepti va credeti unii si prea cunoscatori.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu stii sa citesti te rog sa inveti!

Unde am zis eu ca ramai fara el 100%?

Am zis ca exista posibilitatea de a se recupera foarte USOR contul dand mail la steampowered cu vechea parola + licenta si si-a recuperat contul.

Si chiar nu inteleg, tu crezi ca lumea nu cunoaste acest risc?

Hai sa te lamuresc, ca sa ti-l recuperezi ai nevoie de, primul email cu care a fost verificat contul respectiv, cd-key-ul, compania de unde a fost achizionata acea licenta, data, ora aproximativa, numar de telefon, ultima parola si eventual raspunsul secret, daca-l aveai activat.

Fac pariu ca nu are contul de 2 zile daca-i furat, daca-l are de mai multe de 3-4 saptamani atunci e 100% ca nu ramane nimeni fara el.

M-am bagat fiindca peste o gramada de forumuri unde se vand steamuri se trezeste un inteligent sa spuna fraza aia 'riscati sa ramaneti fara el, sa si-l recupereze propietarul'.

Ai cam inceput sa devii arogant in ultima vreme din cate vad, tinand cont ca 5 euro este pretul pe "piata" la packul 1.6.

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

In fine nu cred ca au rost certurile pe acest topic. Ideea e ca am nevoie de 5 Euro Orange sa imi incarc si vreau sa imi vand contul de steam pentru obtine 5 Euro orange.

Si Daly nu ai ce sa le faci, devin aroganti si se dau ca stiu de toate dar invidia e in spatele vorbelor...

askwrite nu toti gandesc ca tine, sa vanda un steam si sa il recupereze pentru a da trage teapa cumparatorului. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...